Skocz do zawartości

[Rower] Odnówmy mojego Krossa !


mosq

Rekomendowane odpowiedzi

az sie wtrace, katuje mojego b4 w gorach na rampach itd i jakos rama cała... więc nie wiem skąd taka wielka nagonka. komuś tam pękło i teraz.... osprzęt do wymiany u mnie już z oryginału nie wiele zostało, ale że niby inni dają lepszy osprzęt... giant czy cube rownież wstawiaja amora na cieńkich lagach...wiec sorry... również jak dla mnie kross świetnie wyglądające ramy zwłaszcza 2014. firma idzie mocno do przodu ramy lekkie wiec jak dla mnie pasi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mosq, Dostałes  tu parę w miarę sensownych opcji. Twoje zabawki, zrobisz co zechcesz. Nikt na siłę nie zamierza Cię tu uszczęsliwiać wbrew Twojej woli. :)

 

Baltazaros, B4 ma akurat dobrą ramę :) kiepska jest tylko w B6. Tegoroczne modele są całkiem sympatycznie poskładane, mają poprawioną geometrię  i z tego co rozmawiałem z pracownikami Krossa to przyłożyli sie do wytrzymałości. Więc problem jest im znany i zdaje się że wyciągnęli wnioski z tej lekcji.

Edytowane przez Teodoryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem, dzieki tematowi nie zabuliłem 500zl za chinskie carbo. Czekam na odbiór roweru z serwisu, i bedzie do 04.06 na Tablicy - wyrozniony (niby wiecej dzwonia :D) jak nikt sie nie zgłosi, to z nim bede robił, sezon sie dopiero zaczyna, dostałem propozycje Ramy karbo A10, ale nic nie wyszło zbita bo rama M. Myslalem jeszcze zeby kupic Rame do szosy Karbonowa, uzywana do 1000zl, i powoli składac jednoczesnie sprzedajac czesci z Krossa, ale juz to widze, kiere sprzedam, i nagle sie rzuca na rower ze chce cały kupic/zamienic, bo zycie juz takie jest, albo poprostu sie nie sprzeda całosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

llancer, z tego co wiem to tylko kierownice :P o reszcie nic nie wspominałes.

 

Jestem strasznie nie cierpliwym człowiekiem, jak Sobie pomysle ze jutro znowu ma byc słonecznie a ja bez roweru, tym bardziej szosy to mnie chce trafic...

Przypuszczam ze raczej z tego nic nie bedzie, napisał bym ze oddam za darmo, to goscie pisali by jeszcze ze Kurier za drogo... to je Polka.

 

Jutro sie zabiore za Allegro/tablice - i bede składał szose, i zobacze ile mnie to wykosztuje. Jezeli bedzie dla mnie to korzystna opcja, to kross pojdzie pod młotek na czesci.

 

 

Swoja droga llancer, Ty masz jakiegos Krossa, widziałem w Twojej galerii, wiec pytanie na co Ci drugi ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...