Skocz do zawartości

[łańcuchy] 2x PC-58 czy 3x PC-48


ktt

Rekomendowane odpowiedzi

napęd czyszczę jak już trzeszczy... smaruję zwykłym najtańszym smarem grafitowym.

 

zbytnio sie tez nie przejmuje marketingowym zaleceniom producentów o konieczn0ści stosowania zmian łancuchów

jeżdże na tanim napędzie i jak do tej pory zmieniam napęd raz w roku, na wiosne, szacunkowy przebieg 7000 km

ale smar grafitowy? :)

jak czesto czyścisz naped ?

czy tez twój napęd to jedna bryła szajsu ?

/taka naturalna miska olejowa z drogowego brudu / :):)B)

zagladałes do naszego działu konserwacji łańcucha ?

pytania zadaje bo sam stosowałem grafitowy , dopoki nie trafiłem na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbytnio sie tez nie przejmuje marketingowym zaleceniom producentów o konieczn0ści stosowania zmian łancuchów

jeżdże na tanim napędzie i jak do tej pory zmieniam napęd raz w roku, na wiosne, szacunkowy przebieg 7000 km

ale smar grafitowy? :blink:

jak czesto czyścisz naped ?

czy tez twój napęd to jedna bryła szajsu ?

/taka naturalna miska olejowa z drogowego brudu / :D:D:D

zagladałes do naszego działu konserwacji łańcucha ?

pytania zadaje bo sam stosowałem grafitowy , dopoki nie trafiłem na forum

no to ty czytasz i robisz 7000km a ja na tym robię jakieś 9000 km (cena kaseta + łańcuch około 80 złotych i tubka smaru za 2 złote)

jak często? jak trzeszczy czyli co kilka wypadów... od około 100 do kilkuset km.

miska olejowa i bryla szajsu? nie łapię o co chodzi...

nie zaglądałem... wiem jak się konserwuje takie rzeczy... nie jestem ignorantem w sprawach technicznych... mam nawet wykształcenie techniczne.

 

smar grafitowy jest tani i zdaje egzamin... nie czepia się tego syf z drogi, nie zmywa tego deszcz... oczywiście nie smaruję tego bardzo obficie... trochę smaru na całej długości i wewnętrzna strona łańcucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...