Skocz do zawartości

[szukam oława/wrocław] osoby na wyjazd rowerowy


jazzmjuzik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich,

 

Szukam chętnych wspólny wypad rowerowy, jak i również na jednodniowe wycieczki.

Od dłuższego czasu planuję jakąś dłuższą ekspedycję rowerową, jednak bardzo ciężko jest "zmontować ekipę" wśród znajomych :(

 

Kilka słów o mnie i o planowanym wyjeździe:

 

Mam na imię Michał, Mam 29 lat. Jeżdżę głównie w weekendy, na jednodniowe wyprawy. Mój rower to MTB Unibike. Punkt startowy to Oława (27km od Wrocławia) i poruszam się głównie w promieniu max 100km. Średnio pokonuję 50-70km, czasami mniej jak mi się nie chce albo więcej jak mam "wenę". Maksymalny mój dzienny dystans to 135 km. Jeżdżę głównie po płaskim, trochę asfaltów, trochę lasów. Zawsze staram się wybierać jak najmniej uczęszczane drogi. Średnio poruszam się z prędkością 20-22 km/h - oczywiście zależy od warunków, w lesie wolniej, na asfalcie szybciej a jak mam "flow" to jeszcze prędzej ;)

 

Teraz przejdźmy do meritum. Szukam kogoś, kto:

 

- Mieszka w pobliżu Wrocławia

- wpisuje się mniej więcej w to, co przedstawiłem w "o mnie"

- lubi jeździć rowerem

- również planuję urlop rowerowy

 

Plany.

 

Z tym podpunktem jest najgorzej bo nie mam do końca sprecyzowanych planów.

Wszystko co jest poniżej proszę traktować poglądowo i orientacyjnie.

 

- planowany termin wyprawy: od maja do sierpnia

- planowany czas: od 1 do 4 tygodni (z urlopem do 3tyg nie powinno byc problemu)

- Planowane miejsce: Polska, albo jakieś bliska Europa (nie mylić z bliskim wschodem ;)

- Planowany dzienny dystans: +/- 70 km (bez przemęczania się)

- Noclegi: najlepiej jakieś pensjonaty, ewentualnie namiot

- Powrót: najlepiej jakimś środkiem lokomocji

 

Tak jak pisałem wcześniej moje wycieczki są zazwyczaj jednodniowe (kiedyś wiele lat temu trafiło się coś dłuższego), nie wiem jak sprawdzę się w boju pokonując przez parę tygodni sporo kilometrów i jeszcze w pełnym rynsztunku (sakwy). Mam nadzieję, że dam radę ;)

 

Tak jak pisałem wyżej - szukam kogoś z okolic Oławy/Wrocławia tak, żeby można się było spotkać, pogadać, trochę pojeździć i sprawdzić, czy się "zgrywamy"

 

Czekam na feedback od osób zainteresowanych!

pzdr

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Twoj wpis idealnie pasuje pode mnie. Jestem jednak z okolic Wrocka - około 45 km na północny zachód - mieścina Wołów. Także poszukuję kogoś do wycieczek. Proszę o kontakt na forum bądź na GG 1960241 czy też maila angel.shadow@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...