Skocz do zawartości

[kupkolo.cz] temat dla osób zamawiających z tego sklepu.


Puklus

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję chłopaki, przesyłki będą na piątek, bo ostatnio byłem zajęty szukaniem nowego roweru w zastępstwie za mego starego górala(na sprzedaż), i znalazłem sobie coś takiego, od razu z pedałami, blokami i wszystkimi oryginalnymi gratami, niecałe 2000km przebiegu :D

 

http://www.giant-bicycles.com/pl-pl/bikes/model/tcr.composite.2/14047/64109/#specifications

 

Także ten, tego, przyszły weekend pierwsza wyprawa pod Berlin :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, i tak, i nie, bo z szosówki będę korzystał przede wszystkim na koniec 5tego roku i cały 6 rok we Szczecinie, po płaszczyznach i na trenażejro.

 

Natomiast mój stary rower górski(Radon ZR Litening na Rebie SL i kółkach Mavic XC717/XT/DT Champion) stał się rowerem Taty, z którego ja będę korzystał w Bielsku podczas tygodnia pracy, a Tata będzie na nim szalał w weekend :)

 

Ogólnie to było to nieuchronne, jeżdżenie na tych cinkich oponkach do 26" po mieście, z kierą 640mm to było już nie do zniesienia. To było stanięcie pod ścianą, i albo przebicie się przez nią(kupienie szosy), albo wieczne odbijanie się od niej(pozostanie przy Cube Elite, jako MTB).

 

NO, ale koniec offtopu. Co do zamówień, to jutro kurierami i paczkomatami wszystko wyjeżdża, a następne zamówienie będzie NIE SZYBCIEJ, jak 8 czerwca. 

 

Jest to kwestia: rodzice na Krecie + koniec roku(zaliczanie czego się tylko da) + brak czasu na ogarnięcie banku = niemożność wykonania całej operacji w czasie najbliższym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja byłem w tym "sklepie" po rebe. Ciężko to nazwać sklepem. Zamawiałem przez internet z odbiorem osobistym, pojechałem zastałem niewielki budynek, drzwi na domofon, dzwonię wchodzę do środka i co, widzę lustro i lade jak w kiosku ruchu. Chwile czekam pojawia się w okienku sprzedawca pokazuje nr zamówienia czekam chwile odbieram klamoty, sprawdzam czy wszystko ok, płace i wychodzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko jest. Widnieje na moim koncie w kupkolo takie coś (powycinany zrzut w paint ;) ) :

 

http://zapodaj.net/3f1169b26f22b.jpg.html

i otrzymałem taką wiadomość:

 

Vážený zákazníku,
děkujeme, že jste projevili zájem o naše produkty. Vaše objednávka byla přijata.

Informace o průběhu zpracování objednávky naleznete zde.

Úprava objednávky pro registrované
Vaši objednávku můžete editovat zde, pokud je ve stavu přijato nebo zpracovává se. Jak objednavku editovat?

 

Dobrze rozumuję, że zamówienie zostało przyjęte, ale czy mogę już po niego jechać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...