Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego XXera ... gdziekolwiek byle wewnątrz


Rekomendowane odpowiedzi

Znając Wasze zainteresowanie zdjęciami będącymi jakościowo i merytorycznie na wysokim poziomie prezentuje: "Plac budowy"

 

67e3b05bea63.jpg

pięknie zgrana barwnie kompozycja rama-narzuta-wieczko od skrzynki...

tylko czy tak dopasowana kompozycja jest zgodna z jedynie słusznym samozwańczo ustanowionym nigdy_nie_zmiennym co rósz modyfikowanym regulaminem tego wątku ?

A to mój Canyonik po powrocie ze spacerku ;)

W okolicach przedpokój - łazienka ;)

13698_792812760753950_103910233287661815

to zdjęcie rani moje gały ubóstwem detali zderzonym z dokładnością widocznych detali.

Wymagane ziarno powinno mieć grubość conajmniej szprychy, a ilość powietrza w oponach jest nieprzyzwoicie nadmierna,

sugeruje wręcz przdatność tego gancnoje kaniona do jazdy wtenczastrybienatychmiastowym.

Mogłeś chociaż drzwi pootwierać, coby nadało zdjęciu głębi wyrazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tutaj się dzieje? Sezon na robienie zdjęć wewnątrz jest już dawno w pełni, a tutaj widzę rozterki i dywagacje. Szanowny kolega Bartnik próbuje nasycić wątek ogrzewanymi kotletyma (co w gruncie rzeczy jest tutaj zupełnie poprawne), towarzysz Leniu nadrabia niedostatki techniczne bogatą kompozycją... Ale robal autofokusa i czystej podłogi już toczyć począł ten zdrowy, szlachetny temat. Widząc to, odłożyłem na drugi plan oczekiwania na kiełbasę w piekarniku i chwyciłem za aparat. Traf chciał jednak, że w momencie robienia zdjęcia skurcz mnie chwycił w pachwinie (zapewne wskutek niedoboru w mojej diecie kapusty i nadmiaru kiełbasy). Aparat z hukiem wylądował na brudnej od piachu podłodze. Trwoga mnie wzięła po tym jak skurcz puścił, czy materiał światłoczuły poszedł na marnację. Otóż Bracia moi współkorbiący - nie poszedł! Wręcz wyszedł! Radości nie było końca, zwłaszcza że w międzyczasie kiełbasa się upiekła nie spaliwszy się na węgiel. Zatem w geście zwycięstwa zamieszczam fotografią rzeczoną, by udokumentować ten szczęśliwy bieg wydarzeń. Dzieło zatytułowałem "Widok z perspektywy brudu na podłodze".

 

91309189548584476392.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Ty z takim zdjęciem?! to porządne forum jest

 

Porozwalaj trochę gratów po podłodze, nanieś błota, zgaś światło i zasuń rolety i dopiero za fotografowanie się zabierz.

Nawet mu się nie chciało brudnej szmaty na podłogę rzucić, jak stał tak pstryknał fote.. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

djzatorze doprawdy zacna fotografia. Tablica rejestracyjna  z USA współgra z sofą amerykanką. Fotografia lotnicza Wejherowa przypomina mi lata młodzieńcze gdy jeździłem tam na jagody. To wszystko dopełnia ta jakże bogata w formie karnawałowa dekoracja na suficie - albo to pozostałość po namiocie cyrkowym? Czy po prawej wystaje karton po płycie winylowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeglądając połowę wątku, zauważyłem gniotący jaja wzrost poziomu zdjęc.

Musiałem podszlifować tech-nikę i artyzm , ale chyba mi się udało.

Zdjęcie zrobione regałem marki DIY wykonanym z resztek desek podłogowych

http://20150208_135544_zps4123ba22.jpg

mam nadzieję, że zasługuję chociaż

na garść obierek z Cukinii oraz wstapienie do postulatu do Zakonu pod wezwaniem Przyjaciół  Cukinii i Innych Warzyw Podłużnokształtnych


dodam zdjęcia  o (wybaczcie) polepszonej ostrości uzyskanej dzięki wyheblowaniu regału

20150208_115413_zps7f774667.jpg

 

mozna zauważyć tutaj typowe atrybuty rowerowego zboka BDSM:

siekiera łupiąca Fiskars 2.5kg, łańcuchy, trenażer olejowy, obuwie ochronne z blachą wmontowaną w cholewy,

a także kryjące się w skrzynkach kartonowych z Bezdomki wnętrzności i zewnętrzności roweru.
Ponadto w tle profile metalowe do budowy wymyślnych konstrukcji mającyh wzmocnić doznania estetyczne

 

20150208_115550_zps40a5891c.jpg

 


cholera - bardziej mi to pod kuberozpruwacza podpada


 

 

Szanowny kolega Bartnik próbuje nasycić wątek ogrzewanymi kotletyma (co w gruncie rzeczy jest tutaj zupełnie poprawne)

czy się zrehabilitowałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bartnik

Słów mi brak i nawet nie wiem od czego zacząć. Obiegam monoklem bezmiar artystyczny tego tryptyku i słowa grzęzną w gardle. Toną wręcz w pogrypowej flegmie spływającej całymi potokami z zatok. Odchrząkuję więc i stwierdzam:

 

Panie, panowie, transy, cisy, depilowane zwierzęta i bezpłciowi dendrofile ... bartnik otworzył me trzecie oko tym tryptykiem. Od niektórych z was nie spodziewam się niczego innego niż wspaniałych prac (Fenthin i jego krakowskiego art(re)tyzmu, MikeSkywalker i jego podkarpacich pej(cz)-zarzy, oraz djzatorze i jego widoku na świat ze starej dzielnicy kulturalnej Bydgoszczy, tj. Torunia). Bartnik i jego tryptyk idealnie wpisuje się w miejski kanon 3 miast nadbałtyckich. Ta sierkiera, te buty, te kartony. Pora wysłać do Regionalnego Komitetu Dendrologów i Dendrofilii przy Zakładach Utylizacji Martwych Kotów w Dawnym Instutucie Hodowlii Cukinii w Sopocie pismo polecone z poleceniem zapewnienia Bartnikowi dodatkowej kartki na cukinię na Wielkanoc.

 

Najbardziej ujęło mnie selfie wykonane przez tranażer. Udało się nawet ująć jakieś 14% człowieka. Jest to spory sukces patrząc na kompozycję bałaganu panującą na planie.

 

@wszyscy towarzysze

Jest tajny projekt partyjny otwarcia w niedługim czasie bliźniaczego wątku na forum. Nie mogę zbyt wiele zdradzić, bo senegalska mafia porywająca stare baby i jeżdżąca na hienach z egzamą tylko czeka, aby pomysł przechwycić i wykorzystać. Cierpliwości. Z waszymi umiejętnościami fotografowania odniesiemy wielki sukces.

Edytowane przez rambolbambol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

złe oko - czyli fragment zhominizowanego zła personalnego z wysoką zawartością DNa było moim nowatorskim wkładem w ten zdehumanizowany i do szpiku metalicznych wnętrzności ztechnicyzowanym wątku. Pierwsze zdjęcie z kawałkiem homoledwosapiensa ... duma ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u kolegi specteam chyba mnie technika internetowa zawodzi, bo otwiera mi się coś takiego, co załączyłem i nijak nie mogę wspomnianej stopy znaleźć

CAM00172_zps619180b7.jpg


choć zdjęcie samo w sobie urzeka swoją zwalistością i przytłacza moje resztki ego pocieszając jednocześni widokiem miętkiej materii za rowere.

Wprowadza mnie ono w słodki stan dezorientacji i tęsknoty za nieznanym

Edytowane przez bartnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pięknie zgrana barwnie kompozycja rama-narzuta-wieczko od skrzynki...

tylko czy tak dopasowana kompozycja jest zgodna z jedynie słusznym samozwańczo ustanowionym nigdy_nie_zmiennym co rósz modyfikowanym regulaminem tego wątku ?

to zdjęcie rani moje gały ubóstwem detali zderzonym z dokładnością widocznych detali.

Wymagane ziarno powinno mieć grubość conajmniej szprychy, a ilość powietrza w oponach jest nieprzyzwoicie nadmierna,

sugeruje wręcz przdatność tego gancnoje kaniona do jazdy wtenczastrybienatychmiastowym.

Mogłeś chociaż drzwi pootwierać, coby nadało zdjęciu głębi wyrazu.

 

Wiesz ile godzin trwało na klatce schodowej doprowadzanie go do tego stanu ;) Jak jeździłem to było po opadach śniegu...i mi się go żal zrobiło..

Okej, następnym razem będe bardziej brutalny i nieczuły na piękno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

oj... no, kto jeszcze widział com ja widział?

 

My piliśmy tylko herbatę, a Ty pewno znowu projekcji umysłu na błonę spod kapsla przeprowadzałeś. Wątpię, żeby ktokolwiek widział to samo.

 

 

 

Siekiera Fiskars 2,5kg

Fiskars 2400 - piekielne urządzenie które rozłupie wszystko, co jej trafi pod klin. Jeśli jakiś pieniek przeżyje jej uderzenie to natychmiast powinien zostać użyty do rozmnażania i drogą doboru naturalnego do wyhodowania Überpieńka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...