Skocz do zawartości

Spinner SW7 - problem z rozkreceniem


QmtB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zakladam nowy topic, gdyz poprzedniego nikt nie komentowal a konkretnie na ten temat nikt nic nie napisal ani tutaj, ani na innym forum.

Dodam tez, iz przyszlo mi pisac na nie swoim tablecie z nieznana mi klawiatura, ktora jakby nie obsluguje polskich znakow.

 

Moj spinner po odkreceniu dolnych srob ani drgnie. Nie jestem pewien czy to wszystko co trzeba zrobic aby go rozlozyc, bynajmniej probowalem juz lekko popukac w odkrecone czesciowo sruby i nic. Generalnie amortyzator jest sztywny jak poranny powstaniec i wszelkie proby zmiany tego zawiodly. Golen z komora powietrzna rusza sie 1-3mm, ale ta z tlumikiem jak zaspawana. Ma niecaly rok, jeszcze miesiac temu dzialal, leniwie, ale jednak. Po odstawieniu do wyplaty w celu przeprowadzenia "profesjonalnego serwisu" i nie zakatowania go na smierc chyba na to samo wyszlo, bo znieruchomial jak troll w pelnym sloncu. Doczytalem, ze to konstrukcja do cepa podobna, zatem probuje na wlasne sily. Mam nadzieje z wasza pomoca cos wskurac, jezeli nie to juz chyba bez roznicy, czy w tym, czy nastepnym go (moze) naprawie (jak uda sie). Oczywiscie wszystko przeprowadzone na zerowym cisnieniu i przy wylaczonej blokadzie (ktora chyba i tak juz nie dziala). Czytalem tez juz, ze polski dystrybutor sprzedaje suche "lezaki", o czym nie wiedzialem wczesniej, i jak wiekszosc poczatkujacych, ze strachu przed zniszczeniem cennego nabytku, nie sprawdzilem przed zalozeniem.

Pozdrawiam serdecznie

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Temat został usunięty.

 

Prawdopodobna przyczyna usunięcia:

- pkt 2b regulaminu - brak klamrowego nazewnictwa tematu

- podobny temat już istnieje

- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.

 

Regulamin forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...