Skocz do zawartości

[pop lock] manetka do RS + dodatki


Mongol96

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam na sprzedaż manetkę Pop Lock od RS-a. Przejeździła rok, była praktycznie nieużywana, ostatnio ją zdjąłem, ponieważ uznałem, że nie jest mi potrzebna. Końcówka dźwigni jest trochę porysowana, co powinno być widoczne na zdjęciu (nieumiejętne postawienie roweru do góry kołami na betonie). Poza tym wszystko jak należy. Do zestawu dorzucam 33,5cm pancerza niestety z jedną końcówką, obrączkę do trzymania pancerza na swoim miejscu przy goleni (bez śrubki - mogę spróbować znaleźć jakąś na krzyżaka - w starej wyrobiło się gniazdo, ale jest wykręcona jbc. ;)  ) oraz sprężynkę do tłumika MC służącą za powrót blokady do pozycji odblokowanej (nie wiem czy można przerobić ze zwykłej blokady na Pop Lock, dorzucam, bo nie jest mi potrzebna). Cena, jaka mnie interesuje, to 50 zł z wliczoną dostawą, nowe na Aledrogo chodzą po 120zł. Zdjęcie robione telefonem, dokładniejsze foto mogę zrobić jutro i wysłać chętnym na PW.

post-154706-0-03865600-1392743325_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Temat został usunięty.

 

Prawdopodobna przyczyna usunięcia:

- Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione

- Autor tematu poprosił o zamknięcie tematu

 

Jeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...