Skocz do zawartości

[do 2000zł] szosowka lub przerobka starego mtb


Rekomendowane odpowiedzi

Witam 180cm 60+kg kilka dobrych lat jezdzilem ciezkimi krowami z grubymi laczkami (las). Od kilku dni zajarany szosa. Latam o to takim sprzetem:

ncAOQNc.jpg

OSQG9ML.jpg

 

Rower stal ponad 10 lat a ile ma kto wie... Napompowalem kola i ruszylem wszystko fajnie bez zarzutu poza masakrycznym siodlem. Przerzutki do lekkiej regulacji no i lewe ramie korby sie odkreca. Generalnie szukalem jak przerobic ten rowerek zeby byl szybszy i bardziej na szose myslalem o jakims siodle selle italia o jakichs oponkach drozszych schwalbe 1,75 lub 1,50 no i wymienilbym kasete szosowa 9 rzedowa jakis lancuch shimano hg korbe shimano sore no i w sumie tyle ale.... Niewiem czy to ma jakis sens.... Chyba ze zrobilbym to i ewentualnie potem wymienil reszte rzeczy czyt rama widelki itd.... 

 

Ale ale tak popatrzylem i bardzo podoba mi sie tego typu rower tka wiem ze to fixed i ostre kolo ale czy gdyby mial przerzutki nadawalby sie na szose? Dodam ze jestem poczatkujacy http://cremecycles.com/cycles/vinyl.html czy ten rower mozna nazwac szosowym? Chodzi mi o ta rame widelki baranek.... Szukam czegos takiego on kosztuje 2000zł cene podalem orientacyjna prosze o pomoc bo niewiem co robic a bardzo chcialbym jezdzic i robic coraz wiecej kilometrow.... Generalnie asfalt miasto jakies sciezki rowerowe i chodniki ale tylko gladkie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...