Skocz do zawartości

[Głosowanie] Blog rowerowy Blogiem Roku 2013? Potrzebna Wasza pomoc :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,
nie cierpię uprawiać "żebrolajków" ;) i innych takich, ale tym razem jednak Was poproszę o pomoc. Biorę udział w konkursie Blog Roku 2013. I potrzebne są Wasze głosy.

Pewnie znajdzie się kilka osób, które kojarzą mój blog rowerowy - For Fun - blogmtb.pl, a tym co nie kojarzą to się zaprezentuję ;) Jestem takim chyba dość dziwnym przypadkiem, bo zacząłem jeździć na rowerze dopiero w wieku 30 lat. Do tego bardzo szybko wciągnęły mnie jakieś bardziej ekstremalne odmiany mtb i rower stał się moją wielką pasją i jest obecny w moim życiu 24/7. Ucząc się wszystkiego praktycznie od podstaw zacząłem prowadzić bloga na którym opisuję moje perypetie i wyprawy rowerowe, wrzucam filmy z całego świata, czasem skrobnę jakieś porady i testy, piszę o wydarzeniach itp. itd. Robię to już prawie od 3 lat i teraz blog nabrał takiego kształtu, który mi bardzo odpowiada. Włożyłem w niego naprawdę sporo czasu i energii, i moim zdaniem jest gotów stanąć w szranki z innymi stronami ;)

Wygrać pewnie będzie ciężko, ale szanse na wejście do Top10, czy nawet Top3, w kategorii "Pasje i zainteresowania" są całkiem realne i byłoby super zobaczyć tam rowerowy blog! :)

blogroku2013.jpg

Jak możesz pomóc?
Przez zagłosowanie na For Fun oczywiście. Aby to zrobić należy wysłać SMS o treści:
F00634
na numer 7122. Dla pewności napiszę - tam po F są dwa zera.

Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

Z góry dzięki! Każdy głos się liczy!

P.S. Z jednego numeru telefonu można oddać jeden głos na dany blog. Ponowne zagłosowanie na ten sam blog nie jest możliwe. Można jednak głosować – z wykorzystaniem tego samego numeru telefonu – na inne blogi biorące udział w Konkursie.

P.S.2 Znowu zapomniałem o tych klamerkach ;) Już są :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie pomoże? :(

 

krhv.jpg

 

P.s. Dostałem parę pytań na temat obaw przed sms spamem. Nie musicie się bać, bo to duży konkurs prowadzony od 8-9 lat, i nikt nie będzie Wam wysyłał żadnych śmieci na koma, bo by upadł im konkurs w następnym roku.

Jedyny sms jaki otrzymacie to potwierdzenie zagłosowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...