Skocz do zawartości
  • 0

Rayon VIP Shared (2012)


misiekk

Pytanie

Nazwa: Rayon VIP Shared (2012)

Data dodania: 30 styczeń 2014 - 20:17

 

Rowerek dostałem w prezencie od kuzyna( wcześniej on go używał) na urodziny. Przejechał nim około 2000km.Dostałem go w maju 2013 roku i od tego czasu nakręciłem około 8 tyś kilometrów.W momencie otrzymania go był całkowicie fabryczny. Wymieniłem w nim kilka rzeczy i dodałem kilka detali:-Wymiana opon na model Kenda Kross Supreme-dętki Kenda-zrezygnowałem z fabrycznego oświetlenia (dynamo) na rzecz lampek LED-wymiana klocków na Merida Green Brake 3-dodany licznik-Lustereczko-zestaw odblasków na szprychach-nasadki wentylków DUNLOP-wymiana linek na mocniejszeI to by było na tyle chyba w tym momencie.Mimo, że jest to rower miejski, więcej kilometrów pokonuje drogami gruntowymi i lasami. Czerpie z tego większą przyjemność. Rowerek trochę "dziadkowy" ale bardzo wygodny. Rama się nie wygina, jedyny minus to słabe ugięcie widelca przedniego:/ Ale w planach mam wymianę na regulowany (:Polecam rowerek każdemu kto nie ma kasy na coś z wyższej półki a chce się wygodnie przemieszczać :)

 

 

Zobacz rower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...