Skocz do zawartości

[do 2600zł] trekkingowy KROSS VS UNIBIKE


Rekomendowane odpowiedzi

Naprowadziłeś mnie na coś:) podobne rozwiązanie ale bardziej estetyczne, trzeba wpisać w google "p clamps for fenders" najlepiej wejść w grafike i przeglądać zdjęcia, jest mnóstwo rozwiązań tego typu od tanich sprężynujących obejm z gumą po obejmy otwierane z teflonem dodatkowo chromowane wyglàdają naprawde solidnie:) na górne mocowanie mam dwa wyjścia, nieinwazyjne przy pomocy opasek i gumek oraz inwazyjne, nawiercenie otworu w amorku (nie na wylot) nagwintowanie i przykręcenie i jest super:)

 

Przejade się EXPEDITION, FLITE i ZETHOS . Wygra najwygodniejszy i najlepszy w prowadzeniu no i nie można zapomnieć o udźwigu bo to jest priorytet bo o ile w EXPEDITION nie mam się o co martwić tak już w przypadku ZETHOS-a a zwłaszcza FLITE mam pewne obawy, napisze do unibike i zobaczymy co napiszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacytuję instrukcję użytkownika/gwarancję rowerów Unibike:

 

- rower na kołach 26" i 28" - maksymalna waga rowerzysty i bagażu nie może przekraczać 140kg.

 

Jeżeli chodzi o hamulce to szału nie robią. W sumie to jest jedna z niższych grup hamulców Shimano. Druga sprawa, że standardowo są tam montowane klocki żywiczne, a one też nie są wysokiej skuteczności hamowania. Jak na wiosnę zmienię klocki na inne to wtedy będę miał porównanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam, chciałem się tylko pochwalić że kupiłem jednak rower trekkingowy. Miałem brać EXPEDITION 2014 ale wybrałem ostatecznie GLOBETROTTER 2014 a żonie kupiłem EXPEDITION 2014 LDS. Rowerki mega wygodne choć na początku dziwnie się jechało na trochę bardziej wyprostowanej pozycji:) dziękuję wszystkim za pomoc. Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...