Skocz do zawartości

[do 1500] Rower trekingowy Cossack


Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie jak na ten przedział cenowy jest naprawdę w porządku ja bym jeszcze tylko zmienił kierownice na  bardziej turystyczną  :002:   Jest standardowo dynamo w piaście  co dla mnie duży plus. Generalnie w tym przedziale cenowym to rower ma ci się podobać a osprzęt osprzętem mniej więcej jest podobny (w tym przedziale cenowym)  :thumbsup: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam

Mam zamiar kupić rower trekkingowy Cossack (pata negra).

Co sadzicie o tym rowerze??

Przedział cenowy to 1000 - 1400 zł.

A jak z awaryjnościa tego roweru??

CZy kupując ten rower mozna sobie poprosic o inną kierownicę(z lekkimi rogami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do kiery zależy gdzie kupujesz (raczej dokupić) a awaryjność jak dbasz to masz :)  wystarczy że szanujesz rower serwisujesz na czas  smarujesz itp. Ja mam rower podobnej klasy co twój i wszystko działa jak należy rower mam jeden sezon miał nawet wyjazd kilku dniowy i zero awarii (awaryjność okażę się za parę lat ) Ale nawet jak jakimś cudem coś padnie to ceny takich części są wybitnie tanie (lepiej części wymienić na wyższe jakościowo niż poprzednie ale i cena nico wzrośnie :) )  A i naprawa jest naprawdę prosta więc suma sumaru nie ma co się bać.  :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...