Skocz do zawartości

[klub rowerowy]W Koszalinie/Sławnie?


Badek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Jako, że towarzystwo do wspólnego kręcenia mi się ostatnio rozpadło, szukam klubów rowerowych bądź grup z Koszalina lub ze Sławna. Mieszkam w małej wiosce pomiędzy tymi miastami (do Koszalina 25km, do Sławna 21km). Szukałem na internecie, lecz niestety nic ciekawego się nie doszukałem. Istnieją? Może sami w nich jesteście?

 

Nie jeżdżę czysto rekreacyjnie, rower mi służy do wyrabiania formy na przyszłościowe maratony, jest dla mnie synonimem "zdrowia" i dobrej, grupowej zabawy. Jeżdżę głównie po asfalcie. Od prawie roku. Mam 17 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W Koszalinie to chyba tylko sekcja rowerowa przy TKKF, ale nawet nie wiem, czy jeszcze istnieje (dwa lata temu działali dosyć aktywnie, chociaż ostatnio o nich przycichło). Tu masz kontakt: http://www.tkkf.koszalin.pl/index.php?option=com_contact&view=contact&id=1&Itemid=209 pewnie dowiesz się szczegółów.

 

Kluby pokroju "Roweria" możesz sobie odpuścić, chyba że interesują Cię rekreacyjne wycieczki w towarzystwie uroczych pań w średnim wieku.

 

Osobiście, nie zdarzyło mi się jeszcze widzieć w mieści jakiejś "profi" grupy. Chociaż czasami napotykam kilkuosobowe grupetta na trasie Sianów - Ratajki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...