Skocz do zawartości

[2500-3000] Rockrider 8.1 lub inny?


Parker

Rekomendowane odpowiedzi

Na MBike;a były hiper promocje, ale widzę, że rowery rozeszły się jak świeże bułeczki.

 

Ale na Krossa 2013 też są niezłe ceny:

http://www.mudserwis.com/kross-level-a6-2013-p-3292.html?osCsid=d1c324496e44ebee7afc5161789c4739

 

pod względem osprzętu badziej pasuje chyba Kross Level A8 - 2013 natomiast w Krossach podobno pękają ramy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod względem osprzętu badziej pasuje chyba Kross Level A8 - 2013 natomiast w Krossach podobno pękają ramy

 

Podobno, chociaż wydaje mi się cały czas, że jest to dość marginalne zjawisko i nie trzeba się chyba tym zbytnio przejmować. Sam rozglądam się w dokładnie tym samym segmencie porównując podobne rowery. W grę wchodzi jeszcze A8 2014, z tym, że cena już trochę wyższa (uwzględniając negocjacje ok. 400 zł dopłaty). Pytanie tylko, czy warto dołożyć do nowości. Niestety nie potrafię porównać dokładnie osprzętu więc nie powiem, może ktoś mądrzejszy zabierze głoś porównując specyfikację. 30 z Rock Shox chyba porównywalnie z reconem z 2013, co do osprzętu srama niestety nic nie wiem, ale raczej słyszałem dobre opinie.

 

Mnie osobiście bardzo kusi R8, ale za tą kasę wrzucić taki szrot na przód (xc 30 tk na sprężynie) to już chyba lekka przesada  :icon_confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim rozkręci się jakaś spirala teorii spiskowych i podejrzeń...

 

Jakieś 2-3 tygodnie temu na allegro pojawiło się 5 różnych modeli mbike'ów w fenomenalnych cenach (ponad tysiąc taniej) i naprawdę sporych ilościach, sporo osób to kupiło i wszyscy dostali i okazały się być zgodne z opisem.

 

Lekkie zamieszanie wprowadziło twierdzenie mbike'a, że na tego typu sprzedaż internetową nie daje gwarancji, ale okazało się, że ten sprzedawca niczym nie różnic się od tych sprzedających inne mbike'i w internecie, nawet ich sklepy partnerskie wystawiały te rowery dokładnie tak samo (więc teoretycznie też nie powinny dostawać na nie gwarancji - w rzeczywistości jednak gwarancja zapewne działa zupełnie normalnie).

 

Żeby więc nie było. Rowery nie były w żaden sposób felerne i niczym nie różniły się od innych mbike'ów sprzedawanych w internecie, nic więc w nich podejrzanego nie ma.

 

Można sobie tylko pluć w brodę, że się przegapiło. A kto kupił, by sprzedać parę stówek drożej sprytnie zrobił i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...