Skocz do zawartości

[oświetlenie] test: Noise 300, SolarForce L2P, EDC X1


OrzelPiotr

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam się właśnie do wymiany mojej latarki z diodą XP (niecałe 300lm) na coś mocniejszego, diodę już w zasadzie wybrałem będzie to zapewne XM-L2 T6 3C. Zastanawiam się tylko w zasadzie nad obudową czy X1 czy solar force L2P.

Solar wygląda solidniej i w ogóle jakoś tak ładniej, ale bardziej przekonuje mnie optyka TIR wąska X1-ki. W obecnej latarce mam soczewkę, która ostro odcina brzegi strumienia światła i nie jest to za szczęśliwe rozwiązanie na rower.

 

Jak się komuś przyda to daję link forum do producenta/przerabiacza tych latarek ( porównanie wygląda bardzo wiarygodnie )

http://www.swiatelka.pl/viewtopic.php?p=118414

 

Pokazana tu jest różnica między poszczególnymi rodzajami optyk.

Swoją drogą dopytam się dzisiaj jeszcze wyżej wspomnianego, może do L2P da się zamontować optykę TIR narrow...

 

p.s. post może wyglądać nieco reklamowo, ale nie jestem w żaden sposób powiązany ze sprzedawcą, po prostu właśnie będę od niego prawdopodobnie kupował latarkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam X1 w opcji reflektor OP. Do zapitalania przed siebie latarka genialna. W trybie 63% można jechać ile się chce i moc w zupełności wystarczająca. Jak ktoś jeździ wolniej po ścieżkach i po krzakach to lepsza będzie TIR Wide. Reflektor nie jest zły, ale ma trochę mniejsze kąty.

 

Edytowane przez stigzak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...