Skocz do zawartości

[kask] Bell Slant


Trin

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś zakupiłem "hełmofon" firmy Bell model Slant

Info firmowe KLIKENMACHEN

 

Normalna cena tego modelu to 284 zł. :eek:

Od dzis w Decathlonie M1 w Markach k/W-wy trwa promocja na ten model i kosztuje on obecnie 149 zł :P

[ jak powiedziała Pani ze stoiska do wyczerpania zapasów ]

 

Za wentylacje kasku odpowiada 21 otworów. Całośc wykonana w technologi In-Mold, w której sztywna zewnętrzna skorupa jest trwale zatopiona w piankowej strukturze.

Kaski są tylko w jednym kolorze Niebiesko-Srebrnym

Paski standardowo regulowane.

System dopasowania to ErgoDial

Kask posiada daszek, który możemy odpiąć a w pozostałe otwory zaślepić.

Wszyskie kaski w rozmiarze 54-61 cm waga to róznie podają 280g - 340g [ muszę sam zważyć swój :( ]

 

Poniżej fotexy:

6ab4e1dbdc9a3eb0m.jpg.8f571825e1a31ceem.jpg.52573a5fc5ecae0fm.jpg

 

99fbc7d6e2b7b8dfm.jpg.1556192f1f7984b7m.jpg.9d46e54eda2002adm.jpg

 

5ddda08cd543e10cm.jpg

 

Chciałbym podziękować wszystkim, którzy pomogli mi wyborze hełmofonika jak i ideii posiadania ochraniacza na najwazniejszy organ :wink:

 

Od dziś smigam w hełmofoniku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kask wożę juz 4 dni ... :)

przy obecnej pogodzie mogę powiedziec jedno ... z tymi 21 otworami w kasku jest bardzo przewiewnie ...

Jadąc rano muszę zakładac bandankę a potem kask bo inaczej w głowe jest zimno ...Kask leży bardzo dobrze. Nie uciska ... Na razie "czekam" :) jeszcze na deszcz żeby zobaczyc jak spisuje sie daszek ... Nie wiem czy kaski przecenlili tez w innych sklepach D. o to trzeba by sie pytać bezpośrednio w każdym sklepie Adresy sklepów Decathlon, gdyż każdy sklep ma dosyć swobodna politykę do robienia promocji ...Na allego właśnie ten kask widziałem ale jak widać można zaoszczędzić jeszcze 40 :( ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie wiem jak w Decathlonach w innych miastach, ale w Wawie w Alejach Jerozolimskich (obok C.H. Reduta) też jest w tej cenie...

Miałem okazję go sobie przymierzyć i na mojej głowie leżał trochę dziwnie, tzn moje subiektywne odczucie było takie, że trzyma się jakoś tak niepewnie, podejrzewam że to kwestia przyzwyczajenia bo na pewno był wygodny i nie sądzę aby gdzieś uwierał :)

Zauważyłem jednak jedną znaczącą wadę. Mianowicie pokrętło regulacji obwodu jest dość niewygodne, wystarczy mieć ciut dłuższe włosy żeby je sobie wyrywać skręcając kask na głowie :) Bardziej podoba mi się rozwiązanie stosowane choćby w niedrogich Authorach itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem jednak jedną znaczącą wadę. Mianowicie pokrętło regulacji obwodu jest dość niewygodne, wystarczy mieć ciut dłuższe włosy żeby je sobie wyrywać skręcając kask na głowie :) Bardziej podoba mi się rozwiązanie stosowane choćby w niedrogich Authorach itp.

heee ja mam ze 3-5 mm na głowie :DB)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...