Skocz do zawartości

[ buty ]NORTHWAVE Sparta S.B.S. opinia ?


XernogBIKE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!
Tak jak w temacie jestem ciekaw waszego zdania na tematy tych pantofelków http://katalog.bikeboard.pl/produkt,2012,buty,553 jakie są wasze odczucia i wogle :) Wiem ze był już taki tamat ale ta mało ludzi co się wypowiedziało na ich temac :) i nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie a mianowicie : Czy nie będzie za zimno w tych butach przy 5-15 stopni celcjusza ? Bo buty są bardzo przewiewne dobra wentylacja wiec obawiam się ze moze być troche w nich zimno przy temperaturach po niżej 10 stopni :) buty powiadają na wieszchu butak dosych grubą siateczke i po bokach także wiec na pewno szybką schną ale czy nie będzie zimno w nich za bardzo ?

Pozdrawiam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to już kompletnie na zimę :) bez ochraniaczy w zimie zawsze bedzie zimno po nogach i to wiem ale chodzi mi jak bedzienp 10 sto. to nie będe przeciez w ochraniaczach jeździł i włąsnie to mni eintryguje czy zabardzo chłodny wiaterak nie bedzie  mi hulał po nogach ;) 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...