Skocz do zawartości

[Skierniewice] biało niebieski Wheeler Cross 6.4 Pro (model 2010)


wszczep

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Forum czytam sobie już od jakiegoś czasu, ale kradzież mojego ukochanego bolidu stała się przyczyną rejestracji.

 

Gdzieś pomiędzy 05-08.09 skradziono rower Wheeler Cross 6.4 Pro - numer ramy W10910330

 

cechy charakterystyczne:

- rozmiar ramy: 60 albo 62 cm (jestem wysoki i na innych rowerach wyglądałem jak na osiołku);

- przednia obręcz skrzywiona od uderzenia o "śpiącego policjanta" podczas transportu - bagażnik na hak ;)

- jedna szprycha przedniego koła srebrna, pozostałe czarne (próba centrowania koła na wakacjach)

- zamontowany uchwyt marki RAM Mount do gps'a Garmin

 

Sprawa zgłoszona na policję. Nie robię sobie nadziei, że się znajdzie. Ale może ktoś na giełdzie w Warszawie albo Łodzi go zauważy.

 

Pozdrawiam,

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie i w jakich okolicznościach zginął?

 

Prawdopodobnie w nocy z piwnicy przy Mickiewicza. Blok ogrodzony, furtka domofon, klatka domofon. Rower zapięty linką, ale niestety sam do siebie. Musieli wynieść na plecach i zapakować do jakiegoś furgona. W tym samym czasie sąsiadowi skradziono Unibike'a, a sąsiadce z innej klatki pare butelek wina.

 

Pozdrawiam,

Wojtek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka!

 

Tak to w polandii jest niestety,że piwnica służy co najwyżej do trzymania staroci i weków! Żal normalnie!

 

My mieszkamy w kawalerce. 2 górale stoją w pokoju, a od wczoraj musiała się i szosa z balkonu upchnąć, bo blok ocieplają i rusztowania do samej góry i ZŁO pokusić może :devil: (pomimo, że rower stoi pod plandeką zapięty na łańcuch o przekroju oczek z 10mm. Łańcuch do ściany przymocowany 15cm kotwą:)....

 

Mam nadzieję, ze się Twój bike znajdzie! Przeszukuj net i na giełdę w niedzielę rano marsz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...