Skocz do zawartości

[Porównanie] Kross Level B3 vs Unibike Fusion 29er


Bogutinni

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem, lepszy wybór to rower Unibike'a. Zważywszy na to, że masz 400zł w kieszeni, a ponad to otrzymujesz lepszą korbę (możliwość wymiany koronek), lepsza przerzutka przednia Unibike - m360, Kross - tylko m190. Masa rowerów zbliżona.

 

Przy tej klasie rowerów i tak zbliżonej konfiguracji sprzętowej, wybrałbym Unibike'a. Jeżeli masz do wydania więcej (stać Cię na Krossa), wymień hamulce w Fusion'ie i będzie gitara ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam jestem na etapie kupna roweru i rozważam właśnie te 2 modele. o Unibiku dowiedziałem się dziś wiec go jeszcze we Wrocławiu nie szukałem, jednak Krossa moge dostać w sklepie za 1950 zł zamiast 2299 zł. Który bedzie lepszy? Który wybrać? Mam 190 cm wzrostu i wagi 116 kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fusiona 29er nie ma juz nigdzie we Wroclawiu. Jakies inne propozycje moze?

 

Warto poczekać do zimy na Unibika . Popatrz na ramy Krossa i Unibika -od razu widać która się połamie a która nie.

Na dodatek Unibike naprawdę umie złożyć dobry działający rower nawet z tańszych podzespołów. Kross tego nie umie.

Kross umie trzepać masówkę za duża kasę.

Pisze to z własnego doświadczenia oraz z wielu rozmów z serwisantami i sprzedawcami rowerów. Zapytaj ich sam.

Unibike to klasa albo dwie wyżej od Krossa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fusiona 29er nie ma juz nigdzie we Wroclawiu. Jakies inne propozycje moze?

 

 

Witam,

Tobie pewnie nie pomogę, bo to inne miasto, ale jeszcze w zeszłym tygodniu widziałem w Sportsecie na Obozowej w Warszawie Unibike'a Evo 29 w rozmiarze 21" za 2499. Tu. Chyba ostatni jaki im został. Nawet się przymierzałem, bo rowerek fajny, ale dla mnie za duży.

Pozdrawiam,

RB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unibike Evo 29" we Wrocku też jest bodajże w Sport Profit, PRO BIKE, albo Aventura Sport, nie pamietam już bo mam całą liste sklepów i jak dzwoniłem za Fusionem to mi zaproponowali Evo w którymś z nich nie pamiętam w którym za 2250 zł w rozmiarze ramy 21 cali. Oprócz tego gość proponował mi model Giant Revel 0 za 2249 zł, albo Cube Aim Disc 29" czerwono czarny cena prawie 2300.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...