Skocz do zawartości

[WPKiW Chorzów] wspólne rowerowanie, ustawki, treningi, rekordy.


Stujumper

Rekomendowane odpowiedzi

Ile wam wczoraj wyszło w sumie, jak się żegnaliśmy co mówiłeś o 80km

A wiesz co, nawet nie wiem bo wczoraj to za duzo razy sie zatrzymywalismy i nie patrzyłem na srednia bo była by nieobiektywna :) ale moze Amadeo cos sie wypowie-spojrzałes ile bylo?

 

@A2i

Od pon do piątku to w parku, a w weekendy czasami taka objazdówka po rejonie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz co, nawet nie wiem bo wczoraj to za duzo razy sie zatrzymywalismy i nie patrzyłem na srednia bo była by nieobiektywna :) ale moze Amadeo cos sie wypowie-spojrzałes ile bylo?

 

@A2i

Od pon do piątku to w parku, a w weekendy czasami taka objazdówka po rejonie :)

 

objazdówka tzn ? gdzie kręcisz poza parkiem ?

 

p.s. inwigilacja wątku (czysta komuna) widzę trwa i pewnie zostanie zamkniety bo koledzy jednak nie wytrzymuja presji "reputacji" i dalej ciagną temat w naszym wątku :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko w górach robicie jedną pętle, stu by się źle czuł jak po przyjeździe do domu miałby świadomość zrobionej jednej pętli :)

dobre !!!! :D:D 

 

no to wymyślimy trasę w górach gdzie zrobimy kilka pętelek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko w górach robicie jedną pętle, stu by się źle czuł jak po przyjeździe do domu miałby świadomość zrobionej jednej pętli :)

 

Taaa, to na dobitke zachaczylbym o Skalke(MOSiR w Swionach :) ) tam pętla ma w zależności, czy na stadionie-600m, czy wokół stawu-1000m ;) i norma bedzie zrobiona :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję pętle beskidzką !

Wariant 80 lub 160 km - akurat na pare kółek ;))))

Max, niestety mój pracodawca pokrzyżował mi plany i na traske IC moge sie wybrać najwcześniej jutro ok 16 - zreszta moze jestwiecej osób chetnych?

Planowana średnia ok 30

Wczoraj wyszło mi 56 km i średnia 31,5, 

przedwczoraj 72 i srednia 31.3.

 

MAX, pamietaj że co 10 kkm wymiana oleju, bo rozrząd strzeli !! ;))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak na poważnie, na najbliższym treningu na pętli, można się ugadać na górski wyjazd :)

..może rychlebskie ścieżki..tam można zrobić kilka pętli :)

Oj, juz przestańcie z tymi pętlami ;)

Na taki wypad to bym sie nawet pisał, ale to tak minimum ze 100km musiało by wpaść, zebym se dziennej średniej nie zaniżyl :P

 

A jakie warunki panują w tych naszych przewozowych PKP, bo nie chciałbym se maszyny poobijac ;)?

Z innej beczki, to nie jestem juz studentem i nie mam zniżek na bilety, a cała kasa leci w sprzęt i lepiej byłoby od startu do mety tylko na rowerze ;)

ha ha ha (pewnie pomyślą: co za palant, jeździ na takim kole, a na bilety mu żal... :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2i regulaminu, treść usunięta przez moderatora.

Pewex, ze możliwa! Bo kolega amadeo na ostatnim, czy przedostatnim IC miał cos kolo 37km/h srednia!!! A jechał na tej "kobyle" co wczoraj widzieliście w parku...jak dla mnie to świetny wyczyn!!!

 

A teraz, tzn jutro chcemy sobie tak dla treningu pojechać ta trasę ze srednia lajtowa ok 30km/h , więc jeśli ktos ma ochotę to zapraszamy na jutro, bedzie dobry FUN ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...