Skocz do zawartości

[WPKiW Chorzów] wspólne rowerowanie, ustawki, treningi, rekordy.


Stujumper

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin akurat ma tak dokładnego GPSa, że mu często segmentów nie łapie bo u niego sznureczek a u reszty poszarpany, zresztą sam zobacz :D

 

Z barierkami dobry pomysł, bo często na końcu wpadanie przy 40km/h na ulice nie było za bezpieczne, albo jak jakieś barany stały na końcu i gadały. Może dzisiaj go zaliczę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynik na grzbiecie do poprawienia jak najbardziej. Nie jeżdżę na telefonie i raczej nie kaprys utzadzenia. Mam jeszcze kilka czasów powyżej 41 km/h.

Dużo segmentów jest tak zrobionych że mi na stravie sygnał gps nie pokrywa się z tym telefonicznym. Marny mój trud w meczeniu aby uzyskać czas. Potem recznie muszę przesuwać ślad aby zaliczylo odcinek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafale dobrze wiedzieć, ze jechałes na maxa i takie słabe wyniki he he he :P chociaż ten garfi całkiem niezły ;)

Widzę, ze na barierkach uchował sie mój adorator Detronizator, który był moim wielkim fanem z początku mojej kariery... He he :) pamiętacie jeszcze Sandrę $? Ta miała nogi jak dolary, a ile szumu wywołała...i nawet ją co niektórzy widzieli ha ha ha!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci Andrzej, ze na tak mało jazd, które zaliczyłes w tym sezonie to naprawdę dobrze Ci wyszedł ten podjazd dzisiaj! Poważnie, bez kitu teraz mowię. Ja co prawda formy jeszcze nie mam wcale, ale cos tam jeżdzę i poważnie zsapalem sie za Tobą dzisiaj na tej górce! Wiec nie jest z Tobą tak zle ;) troche pojeździsz i forma bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie niedziela pogodowo ma byc podobna do poprzedniej, wiec myśle, ze łańcuchy mozemy smarować, a rowerki pucować bo jak rower sie swieci to na wstępie jest w nogach plus 50wat więcej ;)

Ale poczekajmy na "starszyznę" oni zadecydują gdzie jechać i ile kaemow(pewnie w okolicach Grande frondo). Zbiórka pewnie pod wieżą w godz 11-12ta.

Ewentualnie kto zna jakaś fajna trasę to dawać propozycje... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starszyzna to Ty Stu, z racji osiągnięć w parku heheh :)

No ja proponuję o 12, to trochę przeschnie i skoczyć na Zendek?

Dobra jest ta 5km prosta do lotniska od Rogoźnika przez Siemonie i Myszkowice, tam moglibyśmy znów się pościgać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...