Skocz do zawartości

[WPKiW Chorzów] wspólne rowerowanie, ustawki, treningi, rekordy.


Stujumper

Rekomendowane odpowiedzi

Tak potwierdzam, wpadłem jakoś po 19ej bo wcześniej polowalem na KOMy :)

I od razu trafiłem na Adama ;)

Całkiem znośnie było jeśli chodzi o warunki jezdne...zającow niestety brak, poza jedna Panią :) może to była Sandra??? :P ale ładnie pociskala!

W sumie dawno nie jeździliśmy razem po parku Adamie.

Acha, jaki wynik na telewizyjnej Adam miałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7-me miejsce 43.5km/h poprawiłem się. Ale za bardzo się nie dało bo mnie jakiś burak w SUVie wyprzedził a później hamował.

Alfreda chyba też poprawiłem. Na parku najlepszy przejazd dziś to 12:50 chyba. Jak na taki tlen to spoko.

 

A propos KOMów to Mirek dziś machnoł 6 :teehee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj zaliczyłem pierwszą glebę na szosie.

 

Wracałem od siebie z domu do Katowic, przy okazji zahaczyłem jeszcze o Park zrobić 2 kółka żeby dobić do 100km i już przed samym domem, jak się jedzie z Parku do Bogucic przez Siemianowice, na ulicy Chemicznej jest na zjeździe ostry zakręt prawie 90 stopni. Położyłem tam ostro rower, niestety pech chciał że na drodze leżał drobniutki piasek którego nie było widać i przy prędkości jakiś 35km/h rower mi po prostu wyjechał spod tyłka. Na szczęście skończyło się tylko na obdarciach na łokciu i nodze, rower też raczej cały. A miała szosa być bezpiecznym odpoczynkiem od MTB :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stówa w taki upał!? Niezle, ja to sie zastanawiam czy w ogóle popołudniu wychodzić z domu, żeby sie nie przegrzac... ;)

Lepiej obejrzyj lepiej rower bo ja tez niedawno miałem glebę przy tej prędkości i jak oglądałem swój rower to tez nic nie było-jaki byłem uradowany wtedy, ze tylko nogę zdarlem, ale po dwóch dniach jak czyscilem napęd to patrzę a tu cała tylna przerzutka zdrachana, nawet linka do połowy pęknięta! Na szczęście nic skrzywionego, ale taka ładna czerwona była, a teraz jest szara... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na pewno jeszcze dokładnie obejrzę, ale wstępne oględziny ujawniły tylko zdarta owijkę. I tak była już do wymiany. 110km dokładnie ze średnią 27,4 według licznika (według stravy trochę mniej). Dla was pewnie słabo dla mnie całkiem niezle chociaż celowalem w 28+. Ogólnie przez 4 dni wolnego zrobiłem 430km i sporo przewyższeń. Teraz powrót do pracy więc trochę odpoczynku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety gps zawsze zmierzy trochę mniejszy dystans co przekłada się na średnią (+ jak się robi postoje to nawet mimo autopauzy naliczy trochę więcej czasu). Ja na Endo zawsze poprawiam do stanu licznika, na Stravie się nie da i w sumie może i dobrze, ale tam i tak liczą się tylko segmenty a tu dla wszystkich są raczej zbliżone warunki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmiem wątpić czy ustawianie koła pod strave jest poprawne... gps oszukuje, jeden mniej drugi więcej segmenty są sensowne tylko ze względu na pomiar czasu, średnia, maksymalna czy chwilowa prędkość są nic nie warte, a dystans musi być zaniżony (linie proste między punktami) lub zawyżony (fixy na bok od drogi lub gdzieś w krzakach)

 

strava czy też inne są świetnymi apkami, ale obarczonymi błędami gps a co za tym idzie pomiarów i obliczeń prędkości/dystansu z czego trzeba sobie zdawać sprawę

 

koło mierzy się w mm po obwodzie - jedyna słuszna metoda dokładnego pomiaru (btw sam mam z tabelki, ale mi to wystarcza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, GPS jest dosć niedokładnym narzędziem i osobiście dużo bardziej ufam licznikowi - szczególnie jeśli się go ustawi po bożemu (znaczy mierząc rzeczywisty obwód koła). Jednak nawet jak się ustawia z tabelki (sam tak mam ) to przekłamania będą znacznie bardziej marginalne niż przekłamania GPS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...