Skocz do zawartości

[WPKiW Chorzów] wspólne rowerowanie, ustawki, treningi, rekordy.


Stujumper

Rekomendowane odpowiedzi

Tak mnie to ciekawiło, że aż sam się wczoraj na szosie wybrałem na pętlę. Z rana, zero ludzi, średnia prędkość 41,2. Jest jeszcze możliwość urwania trochę na zakrętach

 

Oczywiście 1 pętla na maksa, rower szosowy, dolny chwyt/pozycja czasowa bez lemondki, koła normalne,bez stożków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to czytam to za glowe się chwytam. Ludzie czy WY kupujecie szosówki po to by jezdzic po parku? jak kiedyś w niedziele byłem z synem w parku na rowerku to mijalo mnie kilku pseudo amatorów (bo inaczej ich nie można nazwac) którzy poubierani w stroje kolarskie , kaski, okulary , buty spd na szosówkach pędzili po parku krzycząc "z drogi!!!!" sam mam meridke 901 ale jeszcze nigdy w parku nie była. dla mnie to totalna siara!!!! jak ktoś chętny na jazde to zapraszam do dyskuzji i zachęcam prawdziwą szosę. Nie wiem gdzie się można w parku do prędkości 50 km/h rozpędzić.v To jakieś szaleństwo. Ja jezdze na trasie Siemianowice - Pyrzowice to jest jazda. Ludzie zastanówcie się co piszecie pętle w parku haha dobre!!!! i dajcie ludziom z dziećmi rekreacyjnie i bezpiecznie jezdzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to czytam to za glowe się chwytam. Ludzie czy WY kupujecie szosówki po to by jezdzic po parku? jak kiedyś w niedziele byłem z synem w parku na rowerku to mijalo mnie kilku pseudo amatorów (bo inaczej ich nie można nazwac) którzy poubierani w stroje kolarskie , kaski, okulary , buty spd na szosówkach pędzili po parku krzycząc "z drogi!!!!" sam mam meridke 901 ale jeszcze nigdy w parku nie była. dla mnie to totalna siara!!!! jak ktoś chętny na jazde to zapraszam do dyskuzji i zachęcam prawdziwą szosę. Nie wiem gdzie się można w parku do prędkości 50 km/h rozpędzić.v To jakieś szaleństwo. Ja jezdze na trasie Siemianowice - Pyrzowice to jest jazda. Ludzie zastanówcie się co piszecie pętle w parku haha dobre!!!! i dajcie ludziom z dziećmi rekreacyjnie i bezpiecznie jezdzic.

 

uwaga uwaga wyczuwam wysokie stężenie hejterstwa, lepiej nie odpowiadać bo tym sie można zaraźić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwaga uwaga wyczuwam wysokie stężenie hejterstwa, lepiej nie odpowiadać bo tym sie można zaraźić

źle wyczuwasz. to moje zdanie szosówka i park wpkiw straszna amatorszczyzna i stwarzanie niebezpieczeństwa. Małe dzieci na roweruch i facet "kolarz" na szosówce krzyczący uwaga z drogi!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kiedyś w niedziele byłem z synem w parku na rowerku to mijalo mnie kilku pseudo amatorów (bo inaczej ich nie można nazwac) którzy poubierani w stroje kolarskie , kaski, okulary , buty spd na szosówkach pędzili po parku krzycząc "z drogi!!!!".

Chłopie na kole trzeba sie prezentować, a nie w worku po kartoflach jeździć! :P

A ryczymy "z drogi" bo siara to jest dzwonek na kierze miec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. w niedziele (weekend) w parku prawie nie  bywam - jest rzeczywiscie ciasno i beznadziejnie

2. prosze nie generalizowac 

3. jeszcze nie mam kolarki  ;D

4. ja tam po nikim nie krzycze

5. kto powiedział, że jeździmy tylko po parku? kolego krzyszbre jakis wypad jak cos chetnie sie przyłącze, ale w kolarskim tempie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie na kole trzeba sie prezentować, a nie w worku po kartoflach jeździć! :P

A ryczymy "z drogi" bo siara to jest dzwonek na kierze miec :)

:)

No w worku to trochę siara to masz racje. A jeździcie gdzieś dalej? czy tylko 70 km wkoło parku? może się kiedyś spichniemy na szosę na nocny wypad np. hmm?

 

:)

No w worku to trochę siara to masz racje. A jeździcie gdzieś dalej? czy tylko 70 km wkoło parku? może się kiedyś spichniemy na szosę na nocny wypad np. hmm?

Amadeusz kolarskie tempo co masz na myśli? mozesz podać jakieś wartości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam chetnie gdzieś wyskocze na mala ustaweczke, tak jak sprinter :) Amadeo zaznaczył, tylko w kolarskim tempie czyli min 35km/h

 

@Amadeo

A tak w ogóle to jak tam forma, bo cos dawno nie krecilismy razem ;)

Ja wczoraj na godzinke wyskoczylem, ale tragedia-forma se juz chyba ne wróci :/ dopiero w przyszłym sezonie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...