Skocz do zawartości

[WPKiW Chorzów] wspólne rowerowanie, ustawki, treningi, rekordy.


Stujumper

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie tam znowu wyszło 90km jak wczoraj, ale srednia juz 29,2km/h a to dlatego bo jak sie żegnalismy z Adamem to wyskoczyly dwie szosy zza bazanta i wio za nimi ;)

Nie moja liga, ale miło bylo pokazać klasę jak zawsze :P

 

Acha i byłbym zapomniał dodać, ze dzisiaj @Adam zaliczył swoją pierwsza czasówke na podjeździe wzdłuż zoo z całkiem niezłym czasem bo 3:37s z finałem pod bazantem :)

Według potrawy ;)

http://www.strava.com/segments/2443836

Adamie-daje Ci to miejsce w pierwszej dyszce w rankingu! Gratulacje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip chyba na głowe upadłeś , piękny asfalt????  Zmascili to okrutnie , kiedyś to była piekna polna droga , a teraz szkoda mi roweru na te cos .

Hmm może i kiedyś polna droga, ale to nie tylko rowerom ma służyć też rolkarzom, a trudno wyobrazić sobie by oni po polnej drodze śmigali. Taki plan rozwoju gminy miały nie ma co narzekać, przynajmniej asfalt prosty jest bez dziur

Grzegorz nie być samolubem, nie tylko rower się liczy! Dla mnie też by mogła to być polna droga dalej, ale ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh, a ja pane zlapalem juz kolo Decathlonu i tera kulam sie w 17ce na Swiony ;)

Śred 31,2km/h znowu 90km

 

Na ostatnim kółku dotrwał mnie Carbonowy Fondriest i odpadlem pod Bazantem-czas podjazdu tylko 3:30 więc bylem juz wy.... He he ale pogratulowal mu ;) gosc często smiga na goralu Kellysie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh, a ja pane zlapalem juz kolo Decathlonu i tera kulam sie w 17ce na Swiony ;)

Śred 31,2km/h znowu 90km

 

Na ostatnim kółku dotrwał mnie Carbonowy Fondriest i odpadlem pod Bazantem-czas podjazdu tylko 3:30 więc bylem juz wy######.... He he ale pogratulowal mu ;) gosc często smiga na goralu Kellysie!

 

a myslalam ze jakas awarija juz pod Bazantem byla;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok robaczki składam pakę na jutro.

Myśle, że ustawiamy się od godziny 10 pod kapeluszem. Albo pod wjazdem koło stadionu GKSu Kaśka i Mateusz wiedzą gdzie.

Trasa podobna do poprzednich, na północ, północny wschód, chyba, że ktoś zaproponuje lepsza.

Zaczynamy w kierunku Dobieszowic, i dalej na północ zawiniemy kółeczo i wracamy od strony Dąbrowy G.

Długośc trasy w zalezności jak będzie noga podawać.

Skład na chwilę obecną: Ja, Stu, Kaśka, Mateusz... prosze się dopisywać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...