Skocz do zawartości

[WPKiW Chorzów] wspólne rowerowanie, ustawki, treningi, rekordy.


Stujumper

Rekomendowane odpowiedzi

Ja byłem od 15 do 17:20. Nie włączałem stravy bo zapomniałem ;). Kilku zajączków było, ale nic mocniejszego. Na koniec zaczołem mijać się ze Stu więc podjechałem się przywitać, Rafał też gdzieś tam sie przewijał. Ogólnie pogoda dopsuje.

 

Dużo ludzi wyległo jak muchy z ula. Wszyscy pierwszy czy tam drugi raz na rowerze. Zaczyna się bażant i słyszysz jak tylko strzelają przerzutki z tyłu. Ubaw mam po pachy, bo w sumie to ostatni dźwięk jaki slysze, bo potem gubie te ogonki. I trzeba szukac nowych na następnym bażancie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się ukryć że w parku nic ciekawego się nie dzieje można tylko jeździć w kółko i denerwować się na pieszych, co do szybkiej jazdy to też ciężko znaleźć dobrego kompana bo przeważnie zabawa kończy się na podjeździe przy zoo, dobrze że jest ta strava i można se depnąć aby się sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@east

Patrz cholera nie poznałem poważnie, moze juz za bardzo pot zalewał mi oczy, albo to z wycieńczenia, bo ostatnio nie daje rady za zającami... Następnym razem krzycz, albo lepiej pochwal mnie, ze dobrze jadę to na pewno rozpoznam ;)

 

@erzurum

Jak najbardziej Jestem za sobotą bo w niedziele ma lac, sypać i w ogóle zima ma byc. Kierunek Zenek? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj już zauwazyliśmy ze Stu, że prędkość zaczyna nam spadać. Być może to tylko złudzenie optyczne, lub błąd w instrumentach pokładowych, ale coś jest nie tak :whistling:

Oczywiście odczuwanie prędkości bywa złudne. Zawsze jedzie się na tyle na ile można w danej sytuacji.

Dziś tylko 4 kółka. Ale za to 3 razy ławeczka i nie zawsze ta sama. Średnia wg, stravy 22. Więc postęp jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zdecydowanie dzisiaj rower nie był nam pisany, o wiele większa średnia wyszła nam na ławeczce niż na pętli...dobrze, ze w parku jest tyyyle ławek he he :)

trzeba by opracować pare segmentów..."podjazd na ławkę", albo "sprint do ławeczki" ...dzisiaj zdecydowanie bylibyśmy na pudle! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ talento259

To musiałem być ja. Bo wyglądałem tak samo jak na zjęciu w awatarze i siedziałem na tym samym rowerze którego zdjęcie jest na forum. Mogłes mnie też widzieć siedzącego na ławeczce obok moskito (ronda). Siedzialem tam z użytkownikiem Stujumper, którego bys nie poznał ze zdjęcia, bo stracił na wadze po tym jak wyszedł i zaczął jeździc.

Ale odnośnie pytania: - Da się jeździć na kolarzówkach po parku ;)

Z wielu powodów nie da się rozwijać pełnych prędkości jak na drogach wiejskich typu Zendek, ale wiele osób jeździ i się ściga nawet.

Swoją drogą na Zendku jest gorsza nawierzchnia niż w parku ;)

 

A przy okazji możesz nam podać swój rekord na pętli :thumbsup:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, widziałem cię też niedaleko takiego "pomnika komara" gadałeś z kimś dość głośno :) Może mnie widziałeś, choć byłeś dość zagadany :) Niebieska kurtka na czarno-zielonym crossie :)

 

Chętnie spróbowałbym rekordu tylko najlepsze jest to że nie wiem gdzie jest ta pętla, 3-ci raz w parku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adam

Kto sie ściga? Gdzie, w parku? No cos Ty! Nie wolno, zabronione jest! Mamy z dziećmi, pieski bez smyczy...rolkarze i kijkarze, no i przede wszystkim ogranicznik km/h w postaci znaku jest (under twenty) <20 :D

@erzurum pod wieczór to sie browarka otwiera, a nie pedałuje... zgłupiałes czy co? ;)

 

Panowie szykujcie nogę na sobotę, podobno jest MOC! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...