Skocz do zawartości

[rower] Nowy czy używany,teraz, czy czekać do zimy ? 3000-3500 zł


gad

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę sprzedać swojego starego SCOTTa 26'' i nabyć  rower 29"  tylko że nowe rowery w przedziale cenowym 3000 - 3500 zł mają dosyć słebe amortyzatory przednie i mogą nie wytrzymać mojej wagi 113 kg (teraz mam Manitou Drake) Dlatego zastanawiam się czy lepiej szukać jakiegoś używanego roweru 29"  albo czekać na jakieś zimowe promocje nowych rowerów.

Edytowane przez gad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 przedziale cenowym 3000 - 3500 zł mają dosyć słebe amortyzatory przednie i mogą nie wytrzymać mojej wagi 113 kg

 

 

To nie jest jakaś tragicznie wysoka waga ;) Wszystko na lagach 32mm spokojnie wytrzyma, nawet poczciwy XCR też. Na przyzwoity amortyzator powietrzny klasy Reby czy Towera w tej cenie raczej nie ma co liczyć nawet w zimowych promocjach. Ale XC32 solo Air powinieneś upolować. ;) A promocje i wyprzedaże już trwają, więc trzeba szukać , Bo w zimie już zazwyczaj asortyment solidnie przebrany. Jeżeli nie boisz się zakupów wysyłkowo i za granicą  to tu  warto zgrzeszyć: http://www.bike-discount.de/shop/k2647/a107963/zr-team-29-7-0.html

Radon ma dobrą opinię i wysyła bezproblemowo do Polski. A w  takiej specyfikacji u nas rowery kosztują znacznie drożej. Jedyny minus to dość rekreacyjna geometria w serii Team. (krótka górna rura i długi tylny trójkąt)

 

Edytowane przez Teodoryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...