Skocz do zawartości

[Tychy] Kolarstwo Szosowe w Tychach


00dexter

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Może jest ktoś zainteresowany wypadem w najbliższą niedzielę (o ile pogoda dopisze) w okolice Wilkowic k/Bielska, a stamtąd kursem na dwa szosowe podjazdy z czołówki najtrudniejszych w Polsce: na Magurkę Wilkowicką i Hrobaczą Łąkę + jakaś przejażdżka po okolicy? Dojazd tam i z powrotem pociągiem.

 

Ewentualnie jakimś wypadem w okolicy Tychów?

 

 

Pozdrawiam

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jeszcze za dużo :( jeszcze nie ta noga niestety. Ale mam pytanie który z was wybiera się na Tour the Pologne Amatorów w tym roku ? Ja bym pojechał ale wiadomo lepiej w grupie. Kto da się skusić lub namówić ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Tour de Pologne, to raczej bylem negatywnie nastawiony; maly dystans, wysoki koszt wpisowego, na dodatek trzeba byc dzien wczesniej zeby nie jechac w nocy i zeby byc wypoczetym. Jest w okolicy lub Czechach duzo ciekawszychvwyscigow i przede wszystkim tanszych. Natomiast jesli zebralaby sie ekipa to w drodze wyjatku skusilbym sie. W grupie taniej i razniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo wypadu w Beskidy, bo spodziewam sie, ze ze wzgledu na zla pogode, nikt nie wybral sie w Beskidy; jesli chcielibyscie dolozyc do tych najtrudniejszych podjazdow czyli Magurka Wilkowicka i Hrobacza Laka to polecam zaliczyc takze Nowy Swiat, jest to trudny i stromy podjazd o duzym nachyleniu, przebiega przez cmentarz i kosciolek, a na szczycie sa domki letniskowe oraz wioska Nowy Swiat (nazwa od ulicy) oraz malownicze widoki na pasmo gory Zar. Ulica z podjazdem znaduje sie zaraz przy glownym skrzyzowaniu w Miedzybrodziu, gdzie takze zaczyna sie podjazd na Przegibek (Straconke). Szerszy opis mozna znalezc takze na www. altimetr.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie dzięki wielkie za informacje o podjazdach. Ja rozmawiałem ze znajomymi i chcemy 17 maja wyskoczyć do Miedzybrodzia i zdobyć Żar jak pogoda dopisze. Jak ktoś będzie chętny to zapraszam. Im będzie bliżej wyjazdu to dam dodatkowe informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszły weekend pogoda nie dopisała, to fakt, ale udało się zrobić kilkadziesiąt km w deszczu po okolicy :)

 

Rozważam, czy nie wybrać się na te podjazdy w Beskidzie niedzielę, o ile uda się w ogóle zapakować z rowerem do pociągu, bo można przwidywac małe oblężenie kursu na Żywiec czy Zwardoń.

 

Jutro w godzinach przedpołudniowych raczej będę kręcić jakąś pętelkę z Tychów przez Lędziny na Katowice i z powrotem przez Panewniki świetnym kawałkiem asfaltu, który niedawno odkryłem. Jeśli jest ktoś chętny z Tychów to zapraszam :)

Śmigam na Meridzie Crossway, więc szału ani oszałamiających prędkości nie ma. Ćwiczę sobie w miarę możliwości przed zakupem pełnokrwistej szosówki :)

Często jeżdże też późnym wieczorem trasy po 30-40km po Tychach i okolicy lub męczę podjazdy w Łaziskach i Mikołowie :) Tak, gdyby ktoś był zainteresowany...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...