Skocz do zawartości

[rower] CUBE Aim 29 V-Brake


matek38

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przymierzam sie do kupna tego oto roweru: http://allegro.pl/nowy-cube-aim-29-v-brake-black-white-2013-21-i3445317927.html

Chce wydać do 2000 zł. Czy ten model będzie dobry ?  Odrazu uprzedzam fakty : lubie pojeździć w terenie, lecz głównie będe przemieszczał sie po miescie , polne drogi itd.  Rowery Crossowe nie wchodzą w gre bo najzwyczajniej w swiecie mi sie nie podobają. Moim lekarstwem na to będzie kupno cieńszych opon i w razie jazdy w lżejszym terenie zamiana.

czy mów wybór będzie w miare dobry ?  Patrzyłem też na Unibike fusion 29 lecz nie ma juz praktycznie ram 21 cali , a na mój wzrost (193 cm ) musze mieć 21 . Przymierzałem cube'a juz i w miare pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, czy będzie dobry to nie wiem :). Skoro Ci pasuję to pewnie będzie dobry. Ogólnie mam tez CUBE-a Aim-a z tym że 26 i jeżdżę sporo w lżejszym terenie (muszę jakoś na cięższy dojechać) i powiem szczerze że nie sprawia najmniejszych problemów taka jazda. Nie miałem do czynienia z duża liczbą rowerów ale ogólnie Aim-a polecam.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...