Skocz do zawartości

[Wycieczki] Nowa Sól i Zielona Góra


Pioe

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Proszę:

 

http://pioe.fotosik.pl/albumy/161460.html

 

A ja żyję. Bynajmniej skóra długo będzie odrastała :wink: Najgorsze są plecy - tam tego nie czułem, ale "okazało się", że najbardziej "oberwały" (kolano i ramię to pikuś). Na rower szybko nie wsiądę (mam na razie psychiczną awersję).

 

Bilans: prawy nadgarstek, kostka przy stopie, kolano, biodro, łokieć, ramię i plecy :rolleyes:

Dobrze, że miałem kask, bo do tego doszłaby jeszcze głowa ;)

 

Roweru na razie nie oglądałem...

 

Szkoda, że wyparowały posty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pioe znowu się wyłożyłeś.. Szkoda, że tego nie widziałem :030:

Zrobiliśmy ognisko, później jakąś godzinę pośmigałem z tomkiem (wjechał czwarty- lf dragstar+ duro triple :) ) i powrót do głogowa. A że był jeszcze czas to na górków wyszaleć sie na torze motocrossowym :030:

www.mybike.jpg.pl

 

Ten na Birii, który się o coś pytał to szefu sigmy sport z Głogowa :wink:

Może zauważyłeś, że nie miałem przedniej przerzutki i tylnego hampla :030: nie starczyło pieniędzy po złożeniu sprzęta.

Za to kask i okulary na miejscu :)

 

Daj znać kiedy będziecie się szykować na następny wyjazd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie grzeja was te ciagłe problemy z forum?? 3 miesiace naszych dyskusji wcieło.....

Ech... szkoda gadac, oto foty:

 

http://lordtom.fotosik.pl/albumy/161223.html

 

Chciałem pojezdzic na swieta i lipa. Rozchorowałem sie na maxa. Zwolnienie z pracy do 13.04 i zero roweru do odwołania. Zatoki życ nie daja :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tygodniu zajrzę do roweru i zobaczę, co w nim działa. Muszę zajść do garażu po nowe przednie koło. Jak wymienię i wszystko będzie ok, to moglibyśmy zrobić ustawkę w niedzielę.

 

Jak będzie ze mną, napiszę za parę dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie btw wyścigu. Czy ktoś oprócz Ducha będzie startował ?

Ja odpadam ale rekonesans w sobotę jak będzię już trasa znana to z chęcią bym zrobił

no i w niedzielę jak już wcześniej zaznaczyłem mogę "robić za bufet" dla ekipy ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez trochę pykam do wyścigu. Mam nadzieje, że tym razem uda mi sie wystartować.

Sebek nie gadaj głupot, tylko tez startuj. Tu nie chodzi o zajęcie pierwszego miejsca, tylko żeby sie przejechać. Czy oprócz ducha i prawdopodobnie mnie ktoś jeszcze będzie startował od nas??

 

Ps i czy ktoś wie ile wpisowego jest i gdzie szukać wiadomości o tym??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka all. No to widzę że jest nas już trzech na wyścig:D

Brawo Sebher, świetnie ze sie zdecydowałeś.

Dziś będę już na rowerku krążył wokół ochli od 15, wiec jeśli ktoś będzie w tamtych okolicach, albo ogólnie na wzgórzach to walić na koma. Wszyscy zainteresowani go maja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka! :)

 

No będzie nas 4 (słownie: czterech) :wink:

Dzisiaj złożyłem rower i byłem go przetestować. Wszystko działa, tylko nie wiem jak z kondycją. Ja się dzisiaj wybiorę do ZG, więc jak coś to zadzwonię do Lorda. Będę ok. 15:00 przed Amfiteatrem.

 

Pozdrower i do zobaczyska!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Sebher, właśnie miałem pisać do Ciebie sms-a :D

To już sprawa plecaka załatwiona. Do zobaczenia na starcie.

 

UYmm... nie wiem czy wogóle jutro ukończę wyścig. Po dzisiejszej jeździe muszę przyznać, że jestem padnięty. Ale co tam... :) będzie zabawnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...