Skocz do zawartości

[Wycieczki] Nowa Sól i Zielona Góra


Pioe

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem Pioe co ze sniegiem u mnie, bo kolana stare i zawiasy nie ziałaja tak jak kiedys :) Moze kiedys sie szarpne na wyjazd w snieg. Jeszcze w tamtym roku jezdziłem, tylko pozniej człowiek cierpi..... na razie poki sniegu nie ma, naciagam rajty i jeszcze posmgam po pracy.... Ale to tez sporadycznie, predzej juz na weekend, wtedy mozna nazwac to wycieczka.... bo jezdze dłuzej niz 1,5 godz....

Pozdo Chłopy, nr gg znacie - pisac jak bedziecie chcieli gdzies jechac - pomyslimy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo w dresach mi się ni jak jeździ.

Trzeba mieć jeszcze dresy :)

 

Niestety Lord podobnie jest u mnie. U mnie niestety dochodzi nauka. Póki co po prostu nie miałem czasu. Być może niedługo się to poprawi. Ale faktem jest, że mnie czasami (o zgrozo!) się nie chce. Głównie właśnie przez te ubieranie się. Żeby ubierać się 20 minut, a później pojeździć 1 (max. 2) h to troszkę wydaje mi się nieopłacalne. Potem pranie, bo to przepocone, ubłocone itd. :/ Ale w tą niedzielę moglibyśmy gdzieś wyskoczyć? :wink: Chociażbym pojeździł po tych Piastowskich, albo po prostu GDZIEŚ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojechałem. Ale muszę przyznać, że niezłego speeda miałem :D Byłem w domu w ok 45 minut. Kurde! Ostatni raz nie biorę lampki przedniej. Musiałem nieźle się napocić, żeby dojechać do domu przed zmrokiem :P I nie ma, że boli... ! :glare: Na dodatek spotkałem niebieskich - na szczęście się nie czepili (może dlatego, że widzieli tylko tylną lampkę :P ).

W każdym razie kolano musi odchorować, a ja rozglądnąć się za jakąś opaską B)

 

Kiedy następny wyjazd? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny wyjazd pewnie jak pozwoli pogoda i czas.

 

Pogoda, czas i przede wszystkim moja Pani, bo moze byc tak, że bede zajety:)

Ale jesli wszystko ułozy sie jak trzeba, to walniemy teraz 3 rundy po "tatrzańskim" lesie :P

Może Sebher sie dołaczy do nas?? W koncu miejscowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebher się dołączy z wielką przyjemnością. Byłem na wzgórzach w niedzielę ale do ok. 12 a z tego co Pioe mi powiedział to wy spotkaliście się o 13. Troche szkoda :025:

 

Jakby co to na następny "rajd przez wzgórza" :030: się piszę.

 

ps Pioe ma moj nr tel.

 

Pozdrowienia

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda na razie dopisuje :)

Może i w tą niedzielę gdzieś wyskoczymy? Mogę nawet podjechać do Zielonej jeśli chcecie na Piastowskie :D

Oczywiście jeśli nie będzie padać ani deszcz, ani śnieg i nie będzie minusowej temperatury :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za ale nie spodziewajcie się mega zjazdów ode mnie, na tym sztywniaku

 

Bez urazy Tomek, ale chyba lepszy ten sztywniak niż ten Twój stary rst :D Szczególnie, że zaczyna dostawać jakiś "bocznych" luzów :wink: :034:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też żem dotarł do domciu i odrazu pod GORĄCY prysznic. Z powrotem bardzo szybko mi się wracało, a przede wszystkim cieplej :)

Mogłem wziąć ze sobą kiełbachy i zapałki, to byśmy zrobili mini barbecue :D

Sorki Panowie, ale fotki wstawię dopiero jutro.

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, nastepnym razem na bank bede. Chyba ze weekend znow z moja Pania bedzie:) Pospacerowałem wczoraj i nie wiedziałem czy dajecie rade jezdzic w takiej pizgawicy. Ja w kurtce, czapie i kapturze na głowie marzłem, a co dopiero Wy przez rajty i koszulki:)

Szacuneczek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...