Skocz do zawartości

[Wycieczki] Nowa Sól i Zielona Góra


Pioe

Rekomendowane odpowiedzi

No! Hak wyprostowałem, ale pojawił się inny problem :D Miałem dziurę w dętce o szerokości palca wskazującego.

NIE WIEM JAK JA DOJECHAŁEM WTEDY DO DOMU :blush: Cud jakiś :030:

 

Po obiedzie wybieram się z siostrą rowerem do tego miejsca, gdzie rosły sowy :blink: Tym razem oczywiście z reklamówkami ;)

 

 

 

A to reszta fotek:

pic0096zh9.th.jpg pic0097tj2.th.jpg pic0098hd8.th.jpg

pic0099ji0.th.jpg pic0100af9.th.jpg pic0101xw7.th.jpg

pic0102nl3.th.jpg pic0103jx8.th.jpg pic0104ji7.th.jpg

 

 

pic0106xg6.th.jpg pic0107ei5.th.jpg pic0108uv7.th.jpg

pic0109bp4.th.jpg pic0110kq2.th.jpg pic0111hz1.th.jpg

pic0112cl4.th.jpg pic0113tx1.th.jpg pic0114ee9.th.jpg

 

 

pic0116xb3.th.jpg pic0117na6.th.jpg pic0118dz5.th.jpg

pic0119mx4.th.jpg pic0120sl8.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebher! Nie rób ściemy. Kondycję masz, bo ostatnia wyprawa wcale lekka nie była, a jakoś dałeś radę.

Przyjeżdżaj w sobotę o 10:30 i pojeździmy razem.

 

Pamiętam jak mnie Hammer nauczył jeździć. Zabierał mnie na takie tereny, gdzie już zacząłem się dołować i myśleć o zostawieniu roweru. Teraz nie mogę się doczekać następnego wyjazdu.

Na takich górkach się trenuje. A samemu trening jest o 60 % mniej skuteczny. Bo nie ma motywacji, ani zabawy, czegoś co oderwałoby od zmęczenia :wink:

 

Przyjeżdżaj w sobotę autkiem - to 60 km mniej!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i klops, ja mam na niedzielę kontynuację przemeblowania i mini remontu, poza tym z dziewczyną oboje mamy wolną sobotę i chcieliśmy to razem spędzić, ale skoro jedziecie w sobtę to trudno, pobujam się sam jeśli będę miał siłę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po wycieczce. Było super (jak zawsze :)). Szkoda tylko, że na zbiórce pojawiły się tylko 3 osoby :P

Wszyscy cali, a ja nie zaliczyłem gleby :D:D Fotki wstawię tu dzisiaj jak znajdę czas. Teraz jadę po siostrę na przystanek.

 

Jeśli ktoś chce pobrać cały plik, to poniżej wstawiam link.

 

Lord Tom, jak Ci nie będzie pobierać to puść cynk, to Ci wyślę na maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...