Skocz do zawartości

[ Wypadzik ] Z Poznania 24.08


Irina3

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro ok 7-8 wyfruwam na Czarnków! Jak ktoś chętny potoważyszyć to dać znać do północy - potem ide spać!

 

Raczej asfalty, nie wykluczam leśnych szlaków! Plan jest taki Poznań-Oborniki-Czarnków-Obrzycko-Szamotuły-TarnowoPodg-Poznań...

 

 

Jak byś wcześniej napisał ze masz zamiary zrobic taka trase to prawdopodobnie bym pojechała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że kolejny temat, gdzie pojawiają się propozycje na dłuższe wyjazdy  :)

Czy w środku tygodnia, powiedzmy najbliższy i kolejny będzie ktoś organizować albo po prostu będzie chętny na wyjazd ~150km?

Lubię po prostu dużo jeździć, a gdzie to już sprawa drugorzędna. Może być to wyjazd typowo terenowy (np. Puszcza Zielonka) lub szosowy (mam plan na jazdę do Powidza i z powrotem).

 

Kartezjusz, jeździsz na MTB tylko, czy trasę, o której pisałeś robiłeś na szosówce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że kolejny temat, gdzie pojawiają się propozycje na dłuższe wyjazdy  :)

Czy w środku tygodnia, powiedzmy najbliższy i kolejny będzie ktoś organizować albo po prostu będzie chętny na wyjazd ~150km?

Lubię po prostu dużo jeździć, a gdzie to już sprawa drugorzędna. Może być to wyjazd typowo terenowy (np. Puszcza Zielonka) lub szosowy (mam plan na jazdę do Powidza i z powrotem).

 

Kartezjusz, jeździsz na MTB tylko, czy trasę, o której pisałeś robiłeś na szosówce?

 

Tylko MTB i to na MountainKingach 2.2

 

Szosy się jeszcze nie dorobiłem, ale w przyszłym roku mam już zaklepane w budżecie! A w garażu stoi od roku nieskończone ostre...

 

Ja w tygodniu na jakiekolwiek wypady odpadam bo jestem w delegacjach... Tylko weekendy wchodzą w gre, ewentualnie w wyjątkowych sytuacjach jakieś popołudniowe 50tki... ale to sporadycznie!

 

Może następnym razem się określe wcześniej bo ten wyjazd teraz był kompletnie spontaniczny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...