Skocz do zawartości

[Wrocław] Skradziony Lazaro Evolution V3


Skreedi

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj, 22.08.2013 roku, skradziono rower Lazaro Evolution V3 2013 spod C.H Korona (REAL). Rower przypięty był *werble* na zapięcie typu "30zł". Rower przypiąłem ok. godziny 16:35, z nagrań z monitoringu stwierdzono, że roweru już nie było o 16:59. Przeglądałem monitoring z ochroną i policją w REAL'u, potem, policja sprawdziła jeszcze monitoring w Castoramie - na żadnej kamerze złodzieja nie ma.

 

Co do roweru, osprzęt full shimano alivio, ze znaków charakterystycznych to rączka (klamka?) hamulca tylnego jest na wierzchołku obdrapana, również rama przy kierownicy ma rysę. Przerzutki rozregulowane, tj. niektóre biegi wchodzą z lekkim opóźnieniem. Rower koloru czarnego, z białym widelcem, rama 19" calowa.

 

Zdjęcie poglądowe:

hsqlwg.jpg

 

Sprawa zgłoszona na policji jednak szanse na znalezienie marne ponieważ nie mam numerów ramy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle się mówi o tym, żeby nie zostawiać rowerów przypiętych linką choćby na chwilkę. Kupiłeś najlepszy rower w cenie do 1100 zł, zapewne dowiedziałeś się o nim z tego forum, tym bardziej dziwi mnie fakt, że nie poczytałeś o zapezpieczeniach roweru - od tego powinieneś zacząć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupota boli jak to mówią, zapięty na linkę, nie oznakowany przez policję, nie spisany numer ramy... Ponad dobę po zdarzeniu mój mózg nadal chyba w pełni nie przetworzył mojej głupoty. Mądry Polak po szkodzie, w przyszłym roku najpierw zabezpieczenie (U-Lock firmy Kryptonite, Evolution 4 bądź New York), a potem Lazaro Evolution/Integral V4...  :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...