Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

witam..chce kupic rower mtb 29...w zwiazku z tym ze troszke sie naczytalem o tym ze wieksze kola lepeij "zbieraja" wszelkie drgania co przy moim wymeczonym kregoslupie jest bardzo istotne..ale chcialbym tez aby sprzet za szybko sie nie rozpadli wiec koniecznie z kaseta a nie z wolnobiegiem..i takie polaczenie nie jest trudne do znalezienia...niestety mam jeszcze jadna zachcianke...chce tez czasem pojezdzic szybciej i dlatego chce korbe

48/36/26...

 

moje pytanie do bardziej doswiadczonych rowerzystow...czy jesli kupie przykladowo

Romet Rambler 29ER

 

i gdy zechce w nim wymienic korbe wlasnie na wieksza czyli 48/36/26 to bede mogl tak zrobic i dokupic tylko dluzszy lamcuch czy jest to nie mozliwe? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.go-sport.pl/go-sport/kampanie/czas_na_rower/index.html#/5/zoomed Panowie co sądzicie o GO SPORT CROSSROAD 5? Dzwoniłem dzisiaj w sprawie lazaro senatore V4 ale już są niedostepne :( Czy rower GO SPORT jest podobny sprzętowo, czy polecacie jego zakup? Może lepiej poszukac lazaro? Dodam że mam 100kg i 2m. Dziękuję za odpowiedź
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o tym?

Taka propozycja pojawiła się w jednym z postów niżej. Opłaca się w niego inwestować, czy lepiej wziąć jakąś używkę?

 

LAZARO EVOLUTION V3 FULL ALIVIO AMOR Z BLOKADĄ___M (3132946922) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

 

 

czy ta oferta faktycznie jest taka atrakcyjna? zastanawiam się nad zakupem tego sprzętu.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz się kłócić ze mną? Prowadzą, i włożą co zechcesz. Wysyłka z przedpłatą lub za pobraniem(koszt wysyłki wcześniej trzeba opłacić.

transrower nie prowadzi sprzedaży wysyłkowej , taką odpowiedź dostałem dzwoniąc do transrower. Więc teraz mam podstawę żeby się kłócić

 

Lazaro nie dostanę także w rozmiarze 23'' :(

 

Polecicie coś?

Edytowane przez darossi2005
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez. co prawda bylo to pod koniec zeszlego roku ale byli sklonni dokonac modyfikacji w rowerze i wyslac mi go bezposrednio. za energy 1300 na xcr chcieli 1300 plus koszt wysylki. ciekawa zbierzność : kands 1300 za 1300 pln   :laugh: . a tak zupelnie o czym innym, modernizuje maestro. zamowilem mu nowa kierownice, amora(prawie), mostek ( kiera to amoeba borla 7-setka, mostek zoom dts d-365), . i hamulec na tyl, avid sd7 padl, a wlasciwie to bolec, ktory mocuje sie do widelek( tam gdzie sa takie 3 otwory) wylamal sie z ramienia hamulca. ciekawe czy mozna byloby to reklamowac.. choc jest to retoryczne pytanie, prawie na pewno rachunek wyrzucilem. ok, na miejsce padnietego hamulca wyladuje tektro carbon mt-50. i amora chce tez wymienic. na rst blaze 29 T. budzetowy ale ma trafic do roweru na miasto w miejsce suntoura nex 4000.

 

 

pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

transrower nie prowadzi sprzedaży wysyłkowej , taką odpowiedź dostałem dzwoniąc do transrower. Więc teraz mam podstawę żeby się kłócić

 

Lazaro nie dostanę także w rozmiarze 23'' :(

 

Polecicie coś?

 

 

Bez przesady - 23cale ?

21 do Twoich wymiarów wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...