Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Keller podrobka? Scud marketowy? Dobre :D Błagam, nie żartuj. Keller (dokładnie to brat bliźniak Lazaro ze względu na użytą ramę) i Scud to dokładnie ten same rowery co Kands, od tego samego producenta tylko sprzedawane pod inna nazwą.
Następnym razem dokładnie zbadaj temat zamiast siać ferment.

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez Piehursson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kands i Keller to to samo?

 

Keller

 

-Megator

-Aventis

-Anubis

 

Kands

 

-E1300

-E1300 VB

-E1100 

-E900

-E500

-Maestro

-Navigator

-Alfa City GTS/LDS

-Elite Pro

-Galileo

-Laguna

-Venus

-Syndey

-STV

i kilka innych modeli

____

 

Gdyby to była ta sama firma to by Kands nie miał takiego wyboru modeli

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który rower wybrać? Kross hexagon x1 czy Grand rock 300


W każdym razie chciałem zasięgnąć Waszej rady odnośnie roweru. Planuję właśnie zakup ale co tu dużo mówić za bardzo na rowerach się nie znam. Rower ma mi służyć do jazdy po asfalcie, jazdy po ścieżkach polnych, mam zamiar wybierać się nim też w góry i jakieś dłuższe wyprawy.  Planuję też w przyszłości jakieś starty w zawodach, w rajdach rowerowych na orientację. Chciałbym kupić jakiś porządny sprzęt, żeby trochę mi posłużył, choć wiem że za taką kasę jaką mogę przeznaczyć na zakup roweru to pewnie nic wielkiego nie kupię. Tak więc który rower moglibyście mnie polecić? Z góry dziekuje za cenne wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z X1 na pewno sie nie wybierzesz w gory, po polnej drodze czy lesie bez jakiśch wzniesien/ostrzejszych zjazdow może.....Patrz na ten osprzet

 

Przerzutka przód Shimano Tourney TZ30 Przerzutka tył Shimano Tourney TX35 Hamulec przód KROSS V-brake Hamulec tył KROSS V-brake Dźwignie hamulca Alhonga Manetki

Shimano Revoshift RS36, 7 biegów

Amor - Kross 60mm

 

 

 

Grand podobnie ale min. lepiej. Sądze że twoj budżet to 1000zł +/- i za 1099 znajdziesz Kandsa Energy 1300 z VB

 

Hamulec przód: 

SACCON V-brake aluminiowy, długie sprężyny, solidna regulacja 

Hamulec tył: 

SACCON V-brake aluminiowy, długie sprężyny, solidna regulacja 

Manetki: 

SHIMANO ALIVIO ST-M410 

Klamka hamulca: 

SHIMANO ALIVIO 3 x 8 

Przerzutka tył: 

SHIMANO ALIVIO RD-M430 

Przerzutka przód: 

SHIMANO ALIVIO FD-412 

Kaseta: 

SHIMANO ALIVIO CS-HG41 8rzędowa 

Amor Suntour XCM v4 100mm regulacja, blokada

 

 

Ten kands sie nada do gor a na pewno nie H1

 

Po za tym x1 kosztuje 850-950 a za 780zł możesz dostać rower na lepszym osprzecie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz dołożyć te 150 i masz to http://allegro.pl/kands-energy-1300-vb-wysoka-polka-full-alivio-2013-i3484310505.html

 

 

Tu dołożyć 100 i masz to właść. ten sam osprzet http://allegro.pl/lazaro-evolution-v3-full-alivio-blokada-suntour-m-i3492645450.html bo z tej samej fabryki tylko piasty gorsze.

 

Za 949zł znalazłem ramblera 3.0 ktory jest podobnej jakosci jak X1 wiec radze dołożyć te 100/150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chciałbym jednak przekroczyć ceny za rower 1000 zł,

dzisiaj pochodziłem po sklepach i znalazłem dość ciekawy rower Alpino eco m20

Czy przy użytkowaniu roweru raz na tydzien (50-100km), rower sprawdzi sie na kilka lat do jazdy w różnym terenie, oczywiścia jazda tylko dla przyjemności.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam jakiegoś roweru MTB na początek, górna granica 1000zł, może być mniej może być nieco więcej, mam na oku Kandsa Energy 1300, kupionego w marcu zeszłego roku, czy cena 750zł za taką używke to dobra oferta? jak napisał mi znajomy który aktualnie jest jego właścicielem ""przerzutki tył Shimano acera sis, z przodu shimano dual index sis, 21 przełożeń,  korba jest na lozyskach maszynowych juz a nie na kulkach, rama aluminiowa tylne kolo nowe" foto tego roweru:

1208909_336961823104957_1089052518_n.jpg

 

a moze macie dla mnie jakieś inne ciekawe propozycje co mógłbym kupić?

Potrzebuję roweru do jazdy po asfalcie, lesie, kamienistych drogach, błotku. mam 180cm wrzostu 100kg wagi.

 

 

Podpowiedzcie mi co kupić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@damian2262

nie wiem jak Ty ale ja bym dołożył i kupił nowy kands1300 lub lazaro evolution v3 na alivio lub jego klony, raz nowy lepszy osprzęt, dwa gwarancje jeszcze masz, trzy lepiej się prezentuje od tego na zdjęciu ;)

Edytowane przez feru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam 170cm wzrostu i ważę 60kg.

Szukam roweru MTB w cenie około 1000zł - nie musi być on nowy.

Rowerem tym mam zamiar jeździć po różnych nawierzchniach- dlatego dobrze by było aby był wygodny. Nie znam się w ogóle na rowerach i nie mam niczego na oku, liczę na waszą pomoc.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@damian2262

nie wiem jak Ty ale ja bym dołożył i kupił nowy kands1300 lub lazaro evolution v3 na alivio lub jego klony, raz nowy lepszy osprzęt, dwa gwarancje jeszcze masz, trzy lepiej się prezentuje od tego na zdjęciu ;)

 

 

Ok, to rezygnuję z tej używki, mogę w takim razie prosić o jakieś linki do rowerów które warto by było rozwarzyć w moim przypadku najlepiej w polecanych przez was sklepach internetowych lub na allegro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. 

 

Nie chcę zabierać waszego cennego czasu na czytanie, więc przejdę do konkretów. 

Szukam roweru, najlepiej nowego. 

Rower ma mi służyć TYLKO/AŻ do jazdy rekreacyjnej tzn. pojade sobie 15 km i wrócę. Po chodniku, asfalcie. 
Do kolarstwa mi daleko, choć gram w piłke nożna od prawie 10 lat.. wiec dodatkowy trening w postaci jazdy na rowerze się przyda. 

Depnięcie w nodze mam, więc wystarczy mi rower z dwoma kółkami. (żart)

 

Byłem w sklepie i widziałem MBIKE avenger sport, spodobał mi się wygląd. (tak, wiem. nie zawsze wyglad = jakość)

Zamiast sluchac jak mi wciska cos koleś ze sklepu to wolę dowiedziec sie od kogos z forum o tym rowerku.  

Rama 21", koła 26 oczywiście. 

 

Cena takiego w sklepie po przecenie 1100, mam wypatrzony za 970. 

 

W razie czego podaję moje parametry

186/76

 

 

PS. Dla kobiety- rower taki do pracy i z powrotem, czasem w weekend czy cos. 

Który lepszy : 

Raleigh Talus 1.0 http://sklep.biketeam.pl/pl/raleigh-damskie-bezdroza/369-raleigh-talus-10-lds.html
czy Genesis Zeta  [ http://esklep.intersport.pl/pl/product/83569/rower-genesis-zeta-4029281-(2013) ]

 

 

 

Dziekuje z gory za porady :)

Z rowerem dla mnie to zalezaloby mi o jak najszybsza opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@damian2262

Wpisz sobie na alle Kands lub Lazaro i będziesz miał sprzedawców, chodz lazaro to chyba jeden ma wyłączność ;) Ja kupowałem u tego, utargowałem przesyłkę i licznik w cenie poza alle.

http://allegro.pl/rower-26-tytan-full-alivio-kands-1300-gratisy-i3470491943.html

 

@vitalr

może się rozejrzyj jak wyżej, a dla kobitki może crossa Maestro będzie lżej,

http://allegro.pl/super-cross-kands-damka-maestro-28-alivio-blotnik-i3488816210.html

Edytowane przez feru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...