Skocz do zawartości

[wybór roweru] Gdzie można potestować rowery ?


JSC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Od następnego sezonu planuje przesiadkę na 29 cali. Ale że jestem z małej miejscowości, nie mam możliwości potestowania rowerów na wielkich kołach i mam wielki dylemat "full czy HT:icon_confused:

 

Problem, jak wiadomo jest podstawowy; full za tą samą cenę będzie gorszy niż HT. I dlatego przed wydaniem max 9.000 PLN, chciałbym pojeździć dłużej niż 45 sekund na placu sklepowym.

 

Czy wiecie gdzie w Polsce południowo wschodniej (tak od Przemyśla po Śląsk (+ Częstochowa)i od N. Sącza po Kielce) można potestować (porównać) full`a i HT przez około 60-120 minut ??????

 

Przeznaczenie roweru: maratony 70% - XC 30%.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zy wiecie gdzie w Polsce południowo wschodniej (tak od Przemyśla po Śląsk (+ Częstochowa)i od N. Sącza po Kielce) można potestować (porównać) full`a i HT przez około 60-120 minut ??????

 

Przeznaczenie roweru: maratony 70% - XC 30%.

 

Być może na Bike Maratonie w Wiśle będą do przetestowania dwa rowery Rose: DR Z (full) oraz hardtail Mr Ride. Zapowiadają taką możliwość w Szklarskiej więc może i w Wiśle będzie okazja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na festiwalu w Kluszkowcach można było pojeździć na różnych rowerach. Ja wybrałem Canyona 29'. Oczywiście mieli cały wachlarz modeli od tanich HT po drogie fulle. W Krakowie można pojeździć na każdym Specialized w concept store przy Zakopiance.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...