Skocz do zawartości

Gryfice i okolice wspólne pedałowanie


Iw83

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Czesc Gryficzanie i Gryficzanki :)

Jestem wlasnie jak co roku w Gryficach (dokladnie to zaraz obok Gryfic) i chetnie z kims popedaluje.

Bede tutaj jakos do polowy sierpnia.

Jak tu jestem, to zazwyczaj smigam sobie gdzies nad morze, albo krece sie po okolicy (mowie o rowerowaniu).

Lubie szutry, lasy, oraz malouczeszczane asfalty. Moge sie przejechac na spacerek 20 km lub na dalszy spacerek np 150 km - dopasuje sie :)

Nie jezdze szybko, bo sie boje, ze mi sie brzuch wkreci w lancuch. Tak wiec ze mna kazdy da rade, ale czasem ja moge nie dac rady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja też jestem z okolic Gryfic i chętnie z kimś mógłbym pojeździć ... 

 

Mam trekkinga - głównie asflat , nie szybkie tempo (średnia ok. 18km/h na trasie 100,0 km), z mniej wytrenowanymi mogę pojeździć krótkie dystanse - 30,40 km .. w okolicach - np. z Gryfic przez Kołomąć, Trzygłow, itd . itd Mechowo, Łęczna i jakiś powrot.

 

Mogą być także lasy, ale nie zbyt ekstremalne ;) Nie jestem pewny czy rower da radę z porządnym terenem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam w temacie.

Od niedawna w związku z pracą pomieszkuję w tygodniu w Stargardzie Szczec. Oczywiście jest tu już ze mną mój rowerek (Kellys Yellow) ;-) Kilka dni temu mała przejażdżka po mieście a dziś lasami, polami aż dotarłem do Miedwia. Jest plan żeby je objechać wkoło (coś a'la trasa maratonu). No i korci mnie jeszcze jesienna Puszcza Bukowa. Jest może ktoś z okolicy kto zna te tereny lepiej pod kątem interesujących tras dla MTB ? W sumie wszystko będzie ok oprócz asfaltu :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...