Skocz do zawartości

[do 2300] Kellys Viper 60


Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

co myślicie o tym konkretnym modelu oraz częściach w nim zastosowanych? Dopiero zaczynam swoją przygodę z mtb, ale chciałbym kupić coś nowego. Rower będzie użytkowany zarówno w mieście, jak i w terenie ( ze wskazaniem na jazdę terenową). Mam około 180 cm wzrostu i 78 kg wagi. W kwocie 2300 chciałbym, aby zmieścił się rower oraz dodatki t.j. lampki, stopka, zapięcie itp.

Być może już ktoś miał z nim do czynienia. Proszę o rady i opinie



Siema,

co myślicie o tym konkretnym modelu oraz częściach w nim zastosowanych? Dopiero zaczynam swoją przygodę z mtb, ale chciałbym kupić coś nowego. Rower będzie użytkowany zarówno w mieście, jak i w terenie ( ze wskazaniem na jazdę terenową). Mam około 180 cm wzrostu i 78 kg wagi. W kwocie 2300 chciałbym, aby zmieścił się rower oraz dodatki t.j. lampki, stopka, zapięcie itp.

Być może już ktoś miał z nim do czynienia. Proszę o rady i opinie

Poniżej link do roweru

http://www.kellysbike.com/PL/rowery-2013/gorskie/hardtail-26/viper-60-night#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slaby wybor, juz wolalbym dolozyc i miec cos na hamulcach hydraulicznych, lepszym amorku itp.

Np. to

Ale jak tak porównuje teraz te rowerki to obydwa mają ten sam model hamulców Hayes Dyno Sport, różnicę widzę jedynie w amorku, w Kellys jest XCT, a w Krossie XCM. Więc sta moje pytanie, dlaczego uważasz że Kellys to słaby wybór?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chocby dlatego ze ma slabszy amorek, slabsze pedaly i slabsze chwyty i jest ciezszy

OK, a co mi powiesz o ramach w tych Krossach? Gdzieś czytałem, że ponoć nie są zbyt trwałe, wiele osób na nie narzeka. Jest w sumie dość duży koszt wydać ponad 2k za rower, więc chciałbym żeby był to możliwie najlepszy wybór w tej kategorii cenowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszy to Unibike Evolution uzywany z 11 lub 12 roku. Co do nowego to bedzie najlepszy wybor. Ramy sa trwale jesli uzytkujesz zgodnie z przeznaczeniem czyli nie skaczesz na nim, dbasz o niego i smarujesz podzespoly. Rama Ci starczy na dlugo, sam uzywam ten Model Krossa i jestem bardzo zadowolony, bardzo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie wiem, jedynie "uzywke nieuzywana" czyli ktos kupil przejechal sie i powiedzial ze to nie to i stoi sobie.

A co byś powiedział na temat któregoś z tych modeli?

http://www.cube.eu/pl/hard/cross-country/aim-disc-26/ w jednym ze sklepów przecena 2049

http://www.cube.eu/pl/hard/cross-country/analog-26/ w jednym ze sklepów przecena 2422

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jesli jest mozliwosc to cube ten drugi jest najlepszy.

No domyślam się, że ten Analog jest najlepszy, ale i cena też najlepsza :D

A co byś powiedział na temat tego AIMa? Sprzęt chyba porównywalny ma do Krossa, ale jakoś bardziej mnie przekonuje marka CUBE. Amorek XCM i tarcze Shimano, które są chyba porównywalne do tych Heyes. 

No i cena zadowalająca, 2049 przeceniona z 2400 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No domyślam się, że ten Analog jest najlepszy, ale i cena też najlepsza :D

A co byś powiedział na temat tego AIMa? Sprzęt chyba porównywalny ma do Krossa, ale jakoś bardziej mnie przekonuje marka CUBE. Amorek XCM i tarcze Shimano, które są chyba porównywalne do tych Heyes. 

No i cena zadowalająca, 2049 przeceniona z 2400 ;)

Jest to dobry wybór ponieważ w tym momencie podobny model z marki krossa kosztuje 2200zł. Ja bym wziął go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwoscią, tymczasem ja ide na rower :)

Witam po dłuższej nieobecności ;)

Na początku wielkie dzięki za pomoc i rady chłopaki. Od tego tygodnia jestem posiadaczem zaistego CUBEa AIM. Rower jest naprawdę kozacki. Prezentuje się zacnie :D Jeszcze tylko dodatkowy osprzęt i wszystko będzie cacy. 

Jeszcze raz dzięki

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...