Skocz do zawartości

[Szkolenie] Bezpłatne szkolenia rowerowe Świeradów Zdrój


SKISUN

Rekomendowane odpowiedzi

Ośrodek SKI&SUN Świeradów Zdrój zaprasza na BEZPŁATNE szkolenia rowerowe (MTB) 

na Świeradowskich Singltrek'ach

 

Najbliższe terminy :

 

- 27.07.2013

- 03.08.2013

- 10.08.2013

- 17.08.2013

- 24.08.2013

- 31.08.2013 

 

Szkolenia obejmują m.in. :

 

- prawidłową pozycję na rowerze

- skuteczne hamowanie

- płynne pokonywanie zakrętów itp. 

 

Czas szkolenia - ok 4h

 

Zbiórka zawsze o godzinie 11:00 przy kasach na dolnej stacji kolei gondolowej w Świeradowie- Zdroju.

 

OBOWIĄZKOWE KASKI!!!

 

Zdjęcia z zajęć : 

 

http://emtb.pl/galeria-zdjec-z-warsztatow-techniki-jazdy-na-swieradowskich-single-trackach-29-06-2013/

 

ZAPRASZAMY

 

szkolenia_nw_rower.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na wcześniejszych zajęciach. Pojechaliśmy z myślą o podszkoleniu nowicjusza, ale Michał i u mnie znalazł rzeczy do poprawki ;) Na szkoleniu przejechaliśmy mało kilometrów, ale było sporo teorii i ćwiczeń ;) Moim zdaniem warto pojechać. I brawa dla organizatorów za to, że po naszej stronie granicy też coś się dzieje! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadlbym, ale nie wiem gdzie to jest.. Na pewno daleko bo w kolo Warszawki chciaz troche sie orientuje :)

 

No daleko od warszawki. Pewnie jakiś dzika kraina, a wieczorami pod chałupy podchodzą niedźwiedzie.

 

Do zobaczenia za tydzień 3.08. Chętnie podjadę podszkolić technikę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadlbym, ale nie wiem gdzie to jest.. Na pewno daleko bo w kolo Warszawki chciaz troche sie orientuje :)

 

Świeradów-Zdrój - Góry Izerskie. Od Warszawy kawałek, ale warto wybrać się na weekend 

szczególnie, że projekt Singltrek pod Smrkem  (na którym odbywają się warsztaty) został wybrany jako

7 cud funduszy europejskich http://www.swieradowzdroj.pl/7-cud-funduszy-europelskich-2013---Singltrek-pod-Smrkem/a-960

 

Zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkolenia są bardzo fajne, polecam wszystkim :) Co prawda byłem tylko raz, jeszcze w czerwcu, ale naprawdę warto, Michał bardzo przyjemnie wszystko tłumaczy i nie ma to jak nauka w praktyce - najpierw mówi nam co i jak, a później każdy robi to na żywo i instruktor ocenia czy nam "wyszło" (jazda po bandach, pompowanie). Do tego jeśli się gdzieś przemieszczamy, to Michał jeździ za uczestnikami i wtedy na bieżąco mówi co robimy źle a co dobrze.

 

Warto się przejechać  :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...