Skocz do zawartości

[rower] Specialized Carve Comp 2013 czy GT Zaskar 9R Elite 2013 czy Scott Scale 960 2013?


darius85

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno, zeby Scott co kosztuje ~ 1 tys taniej miał lepszy osprzęt. Scotta idzie kupić (po targowaniu) za 4 tys zł. Jak masz możliwość, przejedź się każdym z nich (jeśli jest brak możliwości ja bym sobie odpuscil dany model) Sprawdź, ile da sie zbić z ceny w każdym rowerze. I na koniec zwróć uwage na serwis - czy jest na miejscu, czy maja dobre opinie. Ja wybrałem Scale 960. Na mój wybór miała duży wpływ możliwość przejażdżki przed zakupem, wyżej już wzpomniany upust cenowy oraz serwis praktycznie przy domu - który zbiera dobre opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brałbym zaskara, po pierwsze rama, po drugie osprzęt, po trzecie mało spotykany obecnym czasem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecił byś coś jeszcze godnego uwagi z tej półki?

zbytnio się nie zagłębiałem w obecną ofertę, mam scale ale mimo to polecam GT bo mam jakiś sentyment do tej marki właśnie, ale z tych 3 modeli to wg mnie GT ma najlepszy osprzęt, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam Speca Carve Comp z 2012 roku i jestem MEGA zadowolony. Zarówno rewelacyjnie się sprawdza na asfalcie, w lesie, w Górach Stołowych, w maratonach MTB jak i XC. Ogólnie rewelacja. Jeśli kiedyś mi przyjdzie zmieniać ramę, to tylko na lepszą Speca. Pamiętaj, że masz w Specu dożywotnią gwarancję - jeśli jesteś pierwszym właścicielem. W Specu 2013 masz dobry amor w porównaniu z moim - u mnie bieda. Ale tak jak napisałeś osprzęt się zmienia - ja już zmieniłem koła, korbę, cały napęd z manetkami, hamulce, tarcze :-) Teraz kolej na amor REBA bądź SID :-)  Ale rama jest super :-) Mam 180cm 74kg i sprawdza się znakomicie :-)



Jeśli byś się zdecydował na Speca - to poproś, niech Ci w cenie wymienią gripy na te z rogami (ale też BG) :-) Zupełnie inna jazda :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...