Skocz do zawartości

[sklep-opinia] activebike.pl - Warszawa


Dubler

Rekomendowane odpowiedzi

Ceny dobre, przy płatności gotówką nawet zjadą z ceny albo coś dorzucą, gorzej z serwisem. Po zakupie roweru i zapewnieniu mnie że rower jest całkowicie gotowy do jazdy mało się nie zabiłem przez niedokręcone tylne koło (przednie zresztą też ale to akurat nie odpadło pierwsze) już po kilku kilometrach. Po serwisie kiedy demontowali tylne koło i zakładali nową tarcze to samo. Trzeba na to uważać. Reszta ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

Po zakupie roweru i zapewnieniu mnie że rower jest całkowicie gotowy do jazdy mało się nie zabiłem przez niedokręcone tylne koło (przednie zresztą też ale to akurat nie odpadło pierwsze) już po kilku kilometrach. Po serwisie kiedy demontowali tylne koło i zakładali nową tarcze to samo. Trzeba na to uważać. Reszta ok.


LOL!!! :002:

Dwa razy Ci koło odpadło od nowo zakupionego roweru, raz się niemal przez to nie zabiłeś i uważasz, że wszystko OK?

Powodzenia w życiu życzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

LOL!!! :002:

 

Dwa razy Ci koło odpadło od nowo zakupionego roweru, raz się niemal przez to nie zabiłeś i uważasz, że wszystko OK?

 

Powodzenia w życiu życzę...

Koło odpadło raz a ja miałem na tyle farta że odpadło jadąc ~6km na pustym asfalcie (rozpędzałem się dopiero). Rower dosłownie stanął w miejscu, a koło się na hamulcu tarczowym zaklinowało. Na szczęście nic się nie zepsuło a ja jedynie na kierownice poleciałem i nic więcej :P. Za drugim razem już po kilku km od odebrania z serwisu przypomniałem sobie o ostatnim zajściu, sprawdziłem i faktycznie znowu niedokręcone koło było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...