Skocz do zawartości

[kask] Treka


Tomass

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Rozglądam się powoli za jakimś kaskiem. Wczoraj w sklepie widziałem kask firmowany przez Treka(model VAPOR). Co sądzicie o tym kasku? Jak ma się w porównaniu do Authora Reflexa oraz kasków "made in Go-sport"(mam na myśli wyższe modele - w ofertówce mieli helmet w technologii in-mold).

 

Pozdrówka

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jestem szczęśliwym posiadaczem czarno-szarego kasku Trek Vapor 2. Kupiłem go na allegro za jakieś 110zł.

Do tej pory nie miałem okazji całe szczęście sprawdzić, czy zapewnia dobra ochronę przed uderzeniami, więc w tej kwestii się nie wypowiem :033:

Regulacja rozmiaru/dopasowanie do głowy jest całkiem dobre. Zapięcie ZipTite sprawuje się świetnie. Kask nie przesuwa się w czasie jazdy i nie chybocze. Wentylacja jest też całkiem w porządku (a przynajmniej dużo lepsza niż w moim poprzednim Prowell Raptor, gdzie pot spod kasku zalewał mi oczy).

jedyną wadą (choć raczej z kategorii estetycznych) jest to, że dół kasku nie jest pokryty tworzywem i przez to jest podatny na zadrapania, wgniecenia itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...