Skocz do zawartości

[koszulka] TCM


Trin

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś małżonka ;) uszczęśliwiła mnie dwoma koszulkami TCM na allegro o nich piszą tak:

 

Chciałbym sprzedać oryginalną koszulkę rowerową firmy "TCM".

Koszulka , jaką mam Państwu do zaoferowania, jest wykonana z materiału wysokiej jakości (poliester 90%, elastyna 10%), który sprawnie odprowadza parę wodną (pot) na zewnątrz i szybko schnie, dzięki czemu skóra pozostaje sucha. Koszulka zawiera 10% elastyny, dzięki czemu jest bardziej elastyczna, rozciągliwa i dobrze dopasowuje się do sylwetki w czasie jazdy.

 

Posiada elementy odblaskowe, które zapewniają większe bezpieczeństwo w czasie jazdy wieczorem oraz nocą!!!

 

Posiada zapięcie na suwak ze specjalnym zakończeniem zapobiegającym podrażnieniom i niekontrolowanemu rozpinaniu się, a także został on specjalnie podszyty od strony wewnętrznej, by podczas zapinania przypadkowo się "nie zaciąć" o włosy na klatce piersiowej oraz żeby w chłodniejsze dni zimny zamek nie miał styku z naszą skórą.

Dodatkowo pod pachami znajduje się specjalna siateczka zapewniająca jeszcze lepszą wentylację. Tył koszulki jest dłuższy od przodu, aby zakrywał plecy w czasie jazdy. Z tyłu są naszyte trzy bardzo pojemne kieszenie, np. na bidony, batony, klucze od domu itp., które zostały wzmocnione dodatkowych szwem, zabezpieczając przed rozpruwaniem, jak to zdarza się w innych koszulkach! Koszulka posiada atrakcyjną kolorystykę !!!

- żywcem skopiowałem :)

 

cena na allegro podlega licytacji ... koszulki się sprzedaja za cirka 50zł...

 

Kolorystyka mojej koszulki wygląda tak:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/843p7thakji4ednd.html

nic specjalnego ale znów nie żadna oczo#ebna :wink:

Mnie się podoba ...

 

Pod pachami jest siateczka której zadanie to wentylacja :wink:

y19v7ywq2h86eajcm.jpg

 

Pod szyją mamy tzw. stójkę, zamek wykończony jest fajnym "patentem"

l2sn54j3bwp2ky9nm.jpg

dzięki któremu nie "gryzie" nas zamek błyskawiczny.

 

Reszta zgadza się z opisem allegro.

Kieszonki z tyłu są OK. Guma bardzo dobrze przytrzymuje koszulkę obciągnieta w trakcie jazdy.

Koszulka przewiewna. Pot faktycznie jest "absorbowany" na zewnątrz [ sprawdzone dziś po południu]

Wykończenie dobre ...żadnych uwag.

Zobaczymy jak po pierwszym praniu będzie wyglądała :)

 

Ale najlepsza z tego wszystkiego jest cena ...

Koszulka została zakupiona w markecie...

http://images2.fotosik.pl/66/8zdn0k8zuk0he6sk.jpg

 

czyli za dwie ... żonka ;) zapłaciła 24 złocisze :lol: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką, ale już w niej nie jeżdżę, za 12zl jest ok, ale materiał bardzo słabo "oddychający", rękawki długie jak w t-shircie co mi jakoś nie odpowiadało. Na allegro kup teraz były po ok 30zl, a nie wiem jakim cudem ostatnio widziałem licytacje i koszulka poszła za ponad 50zł :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też taką posiadam. Użytkuje ją od prawie roku. Materiał jest gumowy i słabo odprowadza pot. W praniu zdrowo mi się rozciągneła. Po miesiącu z prawej strony puscił szew na odcinku około 5 cm. Dałem za nią 20 zł.

Drugi raz bym jej nie zakupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Mam także taką koszulkę i musze powiedzieć, że ona praktycznie wcale nie odprowadza potu. Co prawda dałem dwie dychy za nią więc nie mogę się domagać czegoś wspaniałego, ale nie polecam koszulki.

Poza słabym (bardzo słabym) odprowadzaniem potu puściły mi szwy w kieszonce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

to co to za cudeńka musza być te które naprawde odprowadzają ?

pozdrówko zdumione

 

Ja tam nie wiem jakie są inne wiem jakie są moje ... :D

Będąc przejazdem w Łodzi w realu natrafiłem na wyprzedaż tych koszulek po 10 zł ...

Kupiłem ich jeszcze 5 ... w każdej jeżdze nie więcej jak 2 dni [ jakieś 80km]

Za te pieniądzę koszulki są OK ...

nie widać na nich żadnych śladów uzytkowania ... po prostu jestem zadowolony i o to chyba chodzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Posiadam ta koszulke od ponad roku i jestem z niej zadowolony. Prana po kazdym uzyciu i wcale tak bardzo sie nie rozciagnela. Nic sie nie pruje i ogolnie jezdzi sie w niej bardzo dobrze. Jak zobacze gdzies te koszulki to na pewno kupie kolejna na zapas. :) Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam także taką koszulkę i musze powiedzieć, że ona praktycznie wcale nie odprowadza potu. Co prawda dałem dwie dychy za nią więc nie mogę się domagać czegoś wspaniałego, ale nie polecam koszulki.

Poza słabym (bardzo słabym) odprowadzaniem potu puściły mi szwy w kieszonce.

 

spotkałem sie z Fazim , który równiez posiada koszulke TCM

po obejrzeniu mojej stwierdził że jego jest inna /gorsza - ogólnie mówiąc/

może sa po prostu jakies podróby

pozdrówko zadowolone /ze swoich /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...