Skocz do zawartości

[poznań starołęka] rowerowe czwartki


bartek79

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Zapraszam Wszystkich na "rowerowe czwartki". Jesteśmy grupą znajomych, którzy w każdy czwartek po pracy ruszają w trasę... Miejsce spotkania: Książęca 17, pod sklepem budowlanym Budom Market. Godzina startu: 18:30. Dystans/trasa - staramy się, by dystans był w okolicach 40-50km. Trasa z reguły zawiera się w przedziale: 80% teren - 20% asfalt. Najbliższy wyjazd będzie obejmował między innymi: Szlak Bociani i Nadwarciański Szlak Rowerwy. Średnia prędkość w okolicach 19-20km/h. Jesteśmy amatorami!!! W pełnym tego słowa znaczeniu! Ale niestraszne nam kąpiele błotne, itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nic nie stanie mi na przeszkodzie a pogoda raczej nie , bo ma był ładnie, to raczej odwiedzę Was ;)

 

No i stanęło mi coś na przeszkodzie... wypadek w pracy ;( nie groźny ale bez szycia się nie obyło, więc w tym tygodniu odpuszczę sobie jazdę na rowerze ;( Ale jesli to nadal będzie aktualne, to za tydzień się pewnie skuszę ;)

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stanęło mi coś na przeszkodzie... wypadek w pracy ;( nie groźny ale bez szycia się nie obyło, więc w tym tygodniu odpuszczę sobie jazdę na rowerze ;( Ale jesli to nadal będzie aktualne, to za tydzień się pewnie skuszę ;)

 

Powodzenia

 

 

Oj, to współczuję bardzo! Ale trzymaj się Marcinie, będzie git :)

 

Też mam kiepską wiadomość. Niestety, po raz pierwszy, najbliższy rowerowy czwartek zostaje odwołany :(

 

Także, przepraszam Panowie, i jednocześnie zapraszam na kolejny czwartek 25.07, o 18:30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Raz jeszcze zapraszam na rowerowe czwartki! Poprzedni, niestety, nie doszedł do skutku, ale najbliższy jest, jak najbardziej aktualny. Start 18:30, Książęca 17 (Starołęka), sklep budowlany Budom Market. Trasa: nad jezioro Góreckie. Dystans: ok 50km. Średnia prędkość: ok 19-20km/h - turystycznie. Dostosujemy się do "najwolniejszego" uczestnika. 

 

Kolegów provid i moler zapraszam ponownie :)

 

Z naszej strony będą przynajmniej trzy osoby (max pięć), więc możemy stworzyć fajną i wesołą grupę.

 

Chłopacy i dziewczyny, Panie i Panowie: czwartek 18:30! :)

   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Raz jeszcze zapraszam na rowerowe czwartki! Poprzedni, niestety, nie doszedł do skutku, ale najbliższy jest, jak najbardziej aktualny. Start 18:30, Książęca 17 (Starołęka), sklep budowlany Budom Market. Trasa: nad jezioro Góreckie. Dystans: ok 50km. Średnia prędkość: ok 19-20km/h - turystycznie. Dostosujemy się do "najwolniejszego" uczestnika. 

 

Kolegów provid i moler zapraszam ponownie :)

 

Z naszej strony będą przynajmniej trzy osoby (max pięć), więc możemy stworzyć fajną i wesołą grupę.

 

Chłopacy i dziewczyny, Panie i Panowie: czwartek 18:30! :)

 

Ja odpadam w tym tygodniu, ponieważ jestem w pracy od 15 do 23 :/

 

Dołączę do Was następnym razem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także sie dołączam ale niestety w nastepnym tygodniu. Praca na 2 zmiany;/

 

 

Kawa, dzięki za zainteresowanie :) Zatem zapraszam w przyszłym tygodniu. Trasę na kolejny czwartek nakreślimy pewnie po jutrzejszej jeździe. Będzie info na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

provid, dzięki, że wpadłeś :) Mimo, że trasa nie była zbyt ekscytująca, to fajnie było razem pojeździć. W najbliższy czwartek pojedziemy Szlakiem Bocianim i Nadwarciańskim Szlakiem Rowerowym. Będzie ciekawiej i szybciej. Bardziej technicznie i intensywniej. Dużo więcej terenu, korzeni, piachu, zjazdów i podjazdów… Takoż, zapraszam ponownie! :)

 

Zapraszam wszystkich chętnych na wspólną jazdę!!!

 

Czwartek 01.08.2013. Miejsce: Książęca 17 (Starołęka), przy sklepie budowlanym Budom Market. Startujemy o 18:30!

 

Pozdrawiam,

bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Say what? Przecież to jest w Białym Stoku :D - tak mówi google. :D

 

 

Rany, do Białego to nie udygam po pracy... ;)

 

Racja, jak zwykle bociani z łabędzim pomyliłem.

 

Przepraszam za wprowadzenie w błąd.

 

Szacun, westik!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wiem ale mam nadzieję, że tak bo nadwyrężyłem sobie wczoraj w pracy nadgarstek i mam usztywniony. Mam nadzieję że się wykuruję do jutrzejszego wieczora ;)

 

 

Aj, to współczuję. Dziś może być ciężko bez jednego nadgarstka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za mały offtop, w Suchym jedziecie? :)

 

 

Hmm... Nie byliśmy w Suchym Lesie. Nie znam tamtych okolic, ale słyszałem, że bodaj we wrześniu, mają być tam zawody mtb. Czyli pewnie można fajnie pojeździć.

 

westik, jak masz tam jakieś trasy, to podeślij, proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek... wiem że jutro wolne ale robicie jakiś wypad? Ostatnio nie mogłem się dołączyć do was a nie wiem czy mam coś planować sam na jutro ;)

 

 

Marcin, wybacz, że dopiero teraz piszę, ale mam urlop i przez parę dni nie było mnie na miejscu. Poprzedni czwartek wypadł z kalendarza rowerowego. Najbliższy, czyli 22.08 jest jak najbardziej aktualny. 18:15 przed sklepem i ruszamy. Trasa: szlak łabędzi, przejazd mostem do Puszczykowa i wbijamy na nadwarciański - powrót przez Dębinę. Jest jeszcze druga opcja (ale tylko w przypadku, gdy nie będzie zbyt mokro) - Malta i zabawa na górkach, zjazdy i takie tam... ;) Będziemy głosować, gdy się spotkamy ;)

 

I też pewnie pomyślimy coś o niedzieli. Powrót na Dziewiczą Górę chodzi nam po głowach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...