Skocz do zawartości

[Nove Mesto] 05.07 lub 06.07


LukaszBike

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

nie ma ktoś ochoty skoczyć na Singltrek pod Smkem w piątek 05.07 (ewentualnie sobota 06.07). 

Ewentualnie rozważam przejazd z Noveho Mesta lub Świeradowa na Stóg Izerski a potem przez Polanę Izerską, Orle do Szklarskiej i powrót asfaltem do Świeradowa lub czeską stroną jakimś szlakiem (60 - 80km)

Trasa górami, średnie tempo, taki bardziej backcountry  z czasem na podziwianie przyrody jednak na weselszych odcinkach można pogonić, dlatego preferuję osoby z kondycją i przynajmniej przeciętną techniką. 

 

Pozdrawiam, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na cały zlot się nie załapię ale może jeden dzień wspólnego jeżdżenia się uda. Najbardziej pasuje mi piątek, w sobotę siostra ma urodziny i to dla niej będę się tułał 300 km. 

Jest jakiś konkretny plan zlotu? Cała dyskusja ma dużo stron, przydało by się jakieś podsumowanie, które będzie łatwo dostępne, np. w sobotę o 10 jedziemy do Nowego Miasta itp.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy pewne jest tylko to gdzie bedziemy spać w czasie zlotu czyli w tej agroturystyce :) Wszelkie plany dotyczące wycieczek ustalimy pewnie dopiero na miejscu i każdy pojedzie gdzie będzie chciał :)

 

Jak mówiłem w sobotę pewnie Singltreki, bo będzie fajna impreza, a co do wycieczek to jeszcze nie wiadomo kiedy i gdzie dokładnie pojedziemy.

 

Planujemy taką trasę: Świeradów > Chatka Górzystów > Orle > Harrachov (skocznie, wodospad) > Jakuszyce > kopalnia Stanisław > Wysoki Kamień > Szklarska > Świeradów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz to zaplanowane na piątek czy sobotę? Trans świetna, to coś, o co mi chodziło. Jeśli by była możliwość, to chętnie się dołączę.

Jeździłem tak w młodości ale z Harrachova wdrapałem się jeszcze na Szrenicę a potem Śnieżne Kotły, Przełęcz Karkonoska i do Jeleniej Góry. Piękna trasa ale miejscami zakaz dla rowerów i od Śnieżnych Kotłów trochę prowadzenia. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też ostatnio byłem na Szrenicy, ekstra widoki, góry są najlepsze  :thumbsup:

 

Ta trasa raczej na bank nie w sobotę, bo będzie ta impreza. Zlot mamy oficjalnie od piątku do niedzieli (niektórzy przyjadą już w środę), ale te trasę możliwe że zrobilibyśmy w piątek (na cały dzień)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jadę rowerem :) Tylko że w środę rano, bo przyjeżdżam na zlot wcześniej, bo i tak nie będę miał co robić w domu, a gdzieś tak czy siak bym pojechał. 

 

Myślę, że trasa całkiem prawdopodobnie że wpadnie właśnie w piątek, bo wtedy oficjalnie zacznie sie zlot i będzie więcej osób. Dołączyć może całkowicie każdy, to nie jest jakiś zamknięty zlot i wycieczki  :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...