Skocz do zawartości

[Do ok. 2500] Bez określonego typu tras


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam na imię Konrad i jest to mój pierwszy post na forum dlatego proszę o pewną dozę wyrozumiałości :) Jestem dosyć świeżo po dłuugim odchudzaniu (-35kg), w którym ogromną rolę odegrała właśnie jazda na rowerze (głównie stacjnarnym jakiejś zapomnianej włoskiej firmy a później kiepskiej jakości mtb) i planuję w nadchodzącym tygodniu zakupić coś lepszego. Ogólnie nie ustalam nigdy tras - raz skręcam w losową uliczkę na prawo a raz w szosę na lewo generalnie jadąc po ścieżkach rowerowych i laskach, polnych drogach - traski tak do 100km. Do tej pory po przeanalizowaniu forum i własnych poszukiwaniach znalazłem takie:

 

  • http://wikasport.pl/ROWER-UNIBIKE-ZETHOS-GTS-2013 - Ten jeżeli uda się utargować 10%. Nurtuje mnie w nim jedna rzecz: ma koła 28'' a ja jestem osobą dość niską - niecałe 170cm - czy nie będę na nim wyglądał komicznie, oraz czy różnica w jeździe jest duża ?

 

 

 

To właściwie tyle, bardzo proszę o opinię, która pomoże mi wybrać któryś z tych rowerów, oraz ewentualnie poleci coś innego (uwzględniając ewentualny rabat), najlepiej rodzimej produkcji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...