Skocz do zawartości

[Dwudniowy wypad nad Jezioro Białe koło Gostynina]


silenoz

Dojazd nad Jezioro Białe  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. 1. Jak chcecie pojechać nad jezioro Białe

    • Autem - wyjazd piątek po pracy ~19.00
    • Autem - wyjazd sobota rano ~7.00
    • Rowerem - wyjazd piątek po pracy ~19.00
    • Rowerem - wyjazd sobota rano ~6.00
    • Pójdę za głosem ludu
      0
  2. 2. Terminy wyjazdu nad Jezioro Białe

    • 5 - 7 Lipiec
    • 12 - 14 Lipiec
    • 26 - 28 Lipiec
    • Każdy termin mi odpowiada


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Mod Team

Ku***, chciałem wyrazić swoją sprawiedliwą i mocno wstrzemięźliwą w słowach,  pejoratywną opinię. Pochwalić się krasomówstwem całemu społeczeństwu, w jakim to przybytku  przyszło nam nocować. Niestety portal e-holiday nie udostępnia możliwości napisania opinii, bo by chyba musiał spakować torby i wyjechać do Afryki.

 

A zaczęło się dość niewinnie…

 

Nocleg jak każdy inny. Gdzie ciepła woda lala się strumieniami, a spod prysznica spierdzielały pająki i inne robactwo przeklęte. Gdzie cudna woń agroturystycznego, zgniłego, zepsutego mięsa, gówna, grzyba lub nie wiadomo czego jeszcze unosiła się w pokoju. W łazience roznosił się taki fetor, że nawet muchy padały, albo uciekały oknem. Te, które nie zdążyły, spadały wprost na pajęczyny.

 

Oprócz zbytków doczesnego luksusu: dostęp do łazienki, z której, jak nie trudno się domyślić, nikt korzystać nie chciał, oraz telewizora czarno-białego marki neptun (moja praprababcia kiedyś marzyła o takim), był również stół przykryty jakąś brudną ceratą i szafka z butelką octu? To chyba przeciw wampirom? lub innym krwiożerczym bestyjom? A może tylko przeciwko komarom?

 

Wiecie, jak to jest, po całym dniu picia i grillowania przyjść i walnąć się do łóżka, by wypocząć? Wiecie? To dobrze, bo ja nawet pościel miałem brudną, a przyjemność spania mieszała się z myślami: kto i ile osób przede mną spało w tej samej kołdrze.

 

Generalnie nie ma co dalej narzekać, jak na nocleg za 30 zł, to dobrze chociaż, że woda na głowę nie kapała.

 

Wszystkie te atrakcje zapewni Wam nocleg u

 

Pani Jadwiga Dan

ul. Białe 27, 09-504 Białe

 

Nie polecam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze od siebie dodam, że występują w danym miejscu instalacje wodno/gazowo/elektryczne o które można się zabić. Chociażby kuchenka gazowa postawiona na taborecie w samym przejściu do łazienki. 

 

Ps okna także były nastawione na turystów. Nie było możliwości ich zamknięcia. 

 

Wszystkie wybierające się osoby ostrzegamy i mamy nadzieję, że niebawem zawitają pod dany adres ludzie z odpowiednimi uprawnieniami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...