Skocz do zawartości

[przejażdżka]- dzisiaj o 12.00 poznań na spontana


Irina3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

właśnie widzę że to dziś wypad, co nie zmienia faktu że praca i tak by mi nie pozwoliła na dołączenie. Ale jutro po 18 do końca weekendu piszę się na jakikolwiek wypad, nie tylko morasko (choć chciałbym poznać szlaki na których nie byłem),  można coś bardziej ambitnego tak do 100 km jak ktoś chętny byle od rana ;p

 

pozdrawiam Damian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytajcie sobie wcześniejsze posty itd. zobaczcie jak się umawiamy, ciężko jest się umówić z dnia na dzień. Dobrze jeśli wycieczka planowana jest z wyprzedzeniem np. 3,4 dni, aby sobie plany uporządkować. Więc jak najbardziej jakiś wypady, ale żeby wcześniej mówić o zamiarze wyjazdu gdzieś, bo wątpię że ktoś by z Tobą jutro rano pojechał :D Ja nie mogę, z prostego względu, że zaplanowałem sobie skoszenie trawy  :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytajcie sobie wcześniejsze posty itd. zobaczcie jak się umawiamy, ciężko jest się umówić z dnia na dzień. Dobrze jeśli wycieczka planowana jest z wyprzedzeniem np. 3,4 dni, aby sobie plany uporządkować. Więc jak najbardziej jakiś wypady, ale żeby wcześniej mówić o zamiarze wyjazdu gdzieś, bo wątpię że ktoś by z Tobą jutro rano pojechał :D Ja nie mogę, z prostego względu, że zaplanowałem sobie skoszenie trawy  :sick:

Sprecyzuje ;p na wypady mam czas od jutra godz 18 do niedzieli koniec dnia. A odnośnie wypadu od rana miałem na myśli wypady na dystansie 100km.

Jutro od rana i tak pracuje a potem ;]

 

Nic żeby sprecyzować dam linka na swój post;p

 

http://www.forumrowerowe.org/topic/139443-100km-wypadzik-na-niedziele/?p=1320421

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volt jak chcesz jutro sie gdzieś pośmigac to jestem chetny. Prace koncze o 18 także spokojnie mozna cos zrobic. Mozemy na Dziewicza sie przejechac bo blisko z roboty w tamte rejony.

 

 

Dzięki za zaproszenie, dziś już odpada dalszy wypad, 30 min temu dopiero wróciłem do domu i skocze z Dydym o 19 (mieszkam 5 min od tesco;p) ale na przyszłość chętnie się pisze na wypady w tamte rejony;]

pozdrawiam Damian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma ktoś jutro- 09.07 ochotę i oczywiście czas to planuje wypad nad jeziorko do Tuczna, niezbyt szaleńczym tempem 20- 25 km

Wypad planowany ok godz 12 , miejsce do ustalenia jeśli ktoś chętny ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma ktoś jutro- 09.07 ochotę i oczywiście czas to planuje wypad nad jeziorko do Tuczna, niezbyt szaleńczym tempem 20- 25 km

Wypad planowany ok godz 12 , miejsce do ustalenia jeśli ktoś chętny ;]

Bardzo chetnie, ale jestem w pracy w tych godzinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma ktoś jutro- 09.07 ochotę i oczywiście czas to planuje wypad nad jeziorko do Tuczna, niezbyt szaleńczym tempem 20- 25 km

Wypad planowany ok godz 12 , miejsce do ustalenia jeśli ktoś chętny ;]

 

 Pomysł fajny, niestety mam sporo spraw od rana do załatwienia, po 18 na 1-2h jestem chętny na jakikolwiek wypad ( jestem z piątkowa ),

kolejne 5-7 dni będę nad naszym pięknym morzem z dala od mojej maszyny więc jak co jutro jestem otwarty na wszelakie propozycje.

 

piszcie pozdrawiam Damian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;/ A jesli można wiedzieć do której jesteś w pracy ?

 

Przepraszam, że tak późno odpisuje... Ogólnie w pracy jestem tak do 16:00. Więc dla mnie pozostają jedynie wieczorne/późnopopołudniowe wypady lub coś dłuższego na weekend. Na najbliższy weekend już mam plan rowerowy, więc może następny tydzień.

 

W tą sobotę planuję jechać do Ostrowa Wlkp. Wyjazd - jak najwcześniej. Powrót pewnie następnego dnia w (czyli w niedzielę). Chętnych zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że tak późno odpisuje... Ogólnie w pracy jestem tak do 16:00. Więc dla mnie pozostają jedynie wieczorne/późnopopołudniowe wypady lub coś dłuższego na weekend. Na najbliższy weekend już mam plan rowerowy, więc może następny tydzień.

 

W tą sobotę planuję jechać do Ostrowa Wlkp. Wyjazd - jak najwcześniej. Powrót pewnie następnego dnia w (czyli w niedzielę). Chętnych zapraszam.

 

 

Aha ok rozumiem, a co do tego twojego zaplanowanego wyjazdu mozesz cos wiecej napisac ?

Skoro chcesz pojechac w sobote i wrocic w niedziele to gdzie nocujesz, o ktorej ok. chcesz wyjechac, no i czy to tak na spokojnie czy poprostu osiagnac cel ? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Aha ok rozumiem, a co do tego twojego zaplanowanego wyjazdu mozesz cos wiecej napisac ?

Skoro chcesz pojechac w sobote i wrocic w niedziele to gdzie nocujesz, o ktorej ok. chcesz wyjechac, no i czy to tak na spokojnie czy poprostu osiagnac cel ? ;]

 

Chce jechać spokojnie, tak, aby w połowie drogi nie umrzeć. Wyjazd rano (8:00 - 9:00), więc będzie ogramna ilość czasu, żeby dojechać przed zmierzchem.

 

Nocuje u siebie w domu - jestem z Ostrowa.

 

Trasa:

http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF&msa=0&msid=

210587447494489281783.0004dfe213eaa707ff370

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce jechać spokojnie, tak, aby w połowie drogi nie umrzeć. Wyjazd rano (8:00 - 9:00), więc będzie ogramna ilość czasu, żeby dojechać przed zmierzchem.

 

Nocuje u siebie w domu - jestem z Ostrowa.

 

Trasa:

http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF&msa=0&msid=

210587447494489281783.0004dfe213eaa707ff370

 

 

Aaa to ty z Ostrowa, w sumie to sie zastanawiam czy jechac bo chciałam tez odwiedzic tamte rejony, jednak nie chciała bym sprawiac problemu bo to jednak juz dłuzsza trasa.

Pozatym ja tam nie mam nikogo z rodziny a nie wyobrazam sobie wrocic tego samego dnia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce jechać spokojnie, tak, aby w połowie drogi nie umrzeć.

 

Bullszit bój się boga :) znając Ciebie i trase do Ostrowa to nie będziesz spokojnie jechać :) 30km/h to będzie prędkość która będzie na Twoim liczniku przez większość trasy i do Ostrowa śmigniesz bardzo szybko. Chętnie bym się przejechał z Tobą, ale ten weekend mi odpada rowerowo. Na Twoim miejscu bym wyjechał z Poznania o 6-7 rano ze względu na temperature jaka może być w sobotę i rano zawsze mniejszy ruch samochodowy. Udanej trasy życze.

 

 

Podaj jeszcze raz link do trasy którą chcesz jechać, linki nie działają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiony link do trasy:

Google Maps

 

 


Aaa to ty z Ostrowa, w sumie to sie zastanawiam czy jechac bo chciałam tez odwiedzic tamte rejony, jednak nie chciała bym sprawiac problemu bo to jednak juz dłuzsza trasa.

Pozatym ja tam nie mam nikogo z rodziny a nie wyobrazam sobie wrocic tego samego dnia...

 

Nie no proszę Cię. Jakiego problemu. Jazda z Tobą to sama przyjemność. Ja po prostu czasami lubię depnąć, ale przy takim dystansie na takie coś nie będę mógł sobie pozwolić. Tempo będzie adekwatne do dystansu oraz dostosowane do potencjalnych uczestników podróży :)

 

Powrót tego samego dnia nie wchodzi w grę. Ja niestety nie mam fizycznej możliwości przenocowania kogoś u siebie. Szkoda :(

 

Bullszit bój się boga :) znając Ciebie i trase do Ostrowa to nie będziesz spokojnie jechać :) 30km/h to będzie prędkość która będzie na Twoim liczniku przez większość trasy i do Ostrowa śmigniesz bardzo szybko. Chętnie bym się przejechał z Tobą, ale ten weekend mi odpada rowerowo. Na Twoim miejscu bym wyjechał z Poznania o 6-7 rano ze względu na temperature jaka może być w sobotę i rano zawsze mniejszy ruch samochodowy. Udanej trasy życze.


 

Podaj jeszcze raz link do trasy którą chcesz jechać, linki nie działają

 

Nie, nie, nie nie. 30km/h to jak z górki i z wiatrem będzie :P

 

No to może następnym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiony link do trasy:

Google Maps

 

 

 

Nie no proszę Cię. Jakiego problemu. Jazda z Tobą to sama przyjemność. Ja po prostu czasami lubię depnąć, ale przy takim dystansie na takie coś nie będę mógł sobie pozwolić. Tempo będzie adekwatne do dystansu oraz dostosowane do potencjalnych uczestników podróży :)

 

Powrót tego samego dnia nie wchodzi w grę. Ja niestety nie mam fizycznej możliwości przenocowania kogoś u siebie. Szkoda :(

 

 

Nie, nie, nie nie. 30km/h to jak z górki i z wiatrem będzie :P

 

No to może następnym razem.

 

 

Dzięki za miłe słowa ale raczej ze względów nocowania nie pojade ;/  a taką fajną trasę żeś wymyślił

 No nic to pozostaje mi życzyć udanej drogi ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...