Skocz do zawartości

[1300-1800] Rower crossowy jaki?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przymierzam się do kupna KANDSA MAESTRO 2014, mam takie pytanie na allegro znalazłem KANDSY z których część jest z manetką ALIVIO a część z ACERA, na stronie producenta są ACERA. Ktoś wie z czego wynika ta różnica? 

 

Podaje linki do aukcji:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Acera jest nowa wersja 2014. Ma czarne szprychy i kierownicę/sztycę/mostek trochę lepszej firmy o bardziej sportowym wyglądzie, ma też jakieś nowe chwyty. No i najczęściej jest droższa :)

 

(tak wiem, że przy tej drugiej, też jest 2014, ale to ściema, to wersja 2013).

Edytowane przez Tadeus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie :

http://allegro.pl/2014-wypasiony-pogromca-szosy-kands-maestro-alivio-i4254136039.html - siodełko DDK EDEN T3 anatomiczne

http://allegro.pl/kands-maestro-aluminiowy-alivio-28-sr-suntor-i4260759873.html - siodełko WADER

oraz różnica w kolorze widelca, część modeli w białym kolorze ma czarne widelce a część czarne,

które jest oryginalne dla  modelu 2014, różnica wynika z kwestii doboru po prostu sprzedającego 

 

 

Edytowane przez Limitless
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuję zakup Unibike Viper i mam dylemat czy wybrać ramę 19 czy 21 calową. Mam 187 cm wzrostu, przymierzałem się do 19 bo taki jest w sklepie i dłoń wchodzi pomiędzy ramę a krocze (czytałem że tak powinno być). Rama jest tam pod ukosem, przy kierownicy jest wyższa.

 

Tak w ogóle to 19 cali od 21 odróżnia się czym innym niż tylko jej wysokością? Konstrukcja roweru jest identyczna w oby dwóch rowerach? Czy może w większym rozmiarze będzie szerszy rozstaw kół? Lub coś innego może jest inaczej? :)

21 cali nie było do przymiarki ?

Będzie odpowiedniejszym rozmiarem dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do gwarancji na Unibike, kupionego w necie, czytaj punkty 1-5 w warunkach gwarancji.

 

WARUNKI GWARANCJI
1. Sprzedawca (gwarant) udziela 24 miesięcznej gwarancji na zakupiony rower. Czas trwania gwarancji rozpoczyna się w dniu zakupu.
2. Sprzedawca zapewnia dobrą jakość oraz sprawne działanie roweru. Rower wydany klientowi powinien być po tzw. przeglądzie „0” -
całkowicie zmontowany, wyregulowany i gotowy do natychmiastowej eksploatacji. Przegląd „0” jest bezpłatny.
3. Rowery sprzedawane bez przeglądu „0” (niezmontowane, niewyregulowane, w stanie niekompletnym) lub zakupione wysyłkowo
nie są objęte gwarancją. W tym przypadku nabycie praw wynikających z gwarancji producenta możliwe jest wyłącznie po dokonaniu
przeglądu, zgodnie z pkt. 4.
4. Konsument może realizować uprawnienia wynikające z gwarancji producenta poza punktem zakupu, jeżeli w wybranym przez siebie
punkcie sprzedaży rowerów UNIBIKE dokona dodatkowego, płatnego przeglądu. Fakt ten musi zostać potwierdzony w karcie gwaran
-
cyjnej wraz z opisem stanu roweru. Lista dystrybutorów rowerów
UNIBIKE znajduje się na stronie www.unibike.pl
5. Cena za przegląd opisany w pkt. 4 wynosi 10% ceny sprzedaży roweru. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

proszę o ocenę rowerów:

 

Giant Roam 4

 

Merida Crossway 20V

 

Czy warto dołożyć kilkaset pln do Medano Vanity VT.3

 

 

Ewentualnie proszę porównać powyższe rowery względem tak bardzo polecanych tutaj: Lazaro Integral V3 lub Kands Maestro

 

z góry dziękuję za odpowiedzi na mojego posta.

 

Pozdrawiam

pk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giant bardzo słabiutki - Sporo rzeczy 3 klasy niżej niż Kands i Lazaro i 4 klasy niżej niż Medano

 

Merida już troszkę lepsza, ale średnio tylko o klasę/dwie. Nie jest to już zły rower, ale jednak mocno podstawowy i sprzętowo nie dorównuje najlepszym okazjom.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicze. 

Mam mały dylemat.

Jakiś czas temu a dokładniej 2 tygodnie temu zamówiłem Lazaro Integral V3 z tego linku:

http://allegro.pl/2014-king-of-the-road-lazaro-integral-na-alivio-i4248560472.html

Towar nie wysłany do dzisiaj, kontaktu ze sprzedawcą brak...ogólnie szkoda słów.

 

Czas mnie nagli i wymyśliłem takie oto rower konkurencji: 

http://allegro.pl/2014-spartacus-cross-shimano-alivio-blokada-skoku-i4255813873.html

 

Osprzęt niby ten sam...rama podobna jak nie identyczna.

 

Warty ten rowerek zakupu czy lepiej dalej się męczyć z zamówieniem od bf_bike

 

Proszę o odpowiedź. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicze. 

Mam mały dylemat.

Jakiś czas temu a dokładniej 2 tygodnie temu zamówiłem Lazaro Integral V3 z tego linku:

http://allegro.pl/2014-king-of-the-road-lazaro-integral-na-alivio-i4248560472.html

Towar nie wysłany do dzisiaj, kontaktu ze sprzedawcą brak...ogólnie szkoda słów.

 

Czas mnie nagli i wymyśliłem takie oto rower konkurencji: 

http://allegro.pl/2014-spartacus-cross-shimano-alivio-blokada-skoku-i4255813873.html

 

Osprzęt niby ten sam...rama podobna jak nie identyczna.

 

Warty ten rowerek zakupu czy lepiej dalej się męczyć z zamówieniem od bf_bike

 

Proszę o odpowiedź.

 

Ten sprzedawca w środku sezonu czesto ma problemy z realizacja zamówień. Rozumiem ze chciales zapłacić przy odbiorze? Dziewczyna kupiła od niego ale cos na poczatku stycznia i dostała bez problemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...