Skocz do zawartości

[rower] KROSS HEXAGON X3


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zastanawiam się nad kupnem dla siebie nowego roweru, lecz wybór jest duży i tak różniący się cenami, że naprawdę nie mogę się zdecydować na pewno bardziej mi się podoba KROSS HEXAGON X3, lecz nie wiem czym on się różni od X2 i X1, ceną na pewno, osprzęt również trochę się różni, tylko jeśli osprzęt się różni to jak on będzie wpływał na jazdę? 

Dylematem moim na pewno jest też to że nie wiem czy wybrać któryś z KROSSów, czy może wybrać MERIDA MATTS 5?

 

Poniżej w załączniku podaje specyfikacje rowerów.

 

Powiedzcie mi jeszcze tylko, bo mam 1,94m wzrostu i facet w sklepie zapytał się mi czy będę jeździł rowerem turystyczno-rekreacyjnie, czy mam zamiar wszędzie nim jeździć, bo jeśli wszędzie to lepszy rozmiar ramy będzie dla mnie 'L', bo będę jeździł szybciej, a 'XL' to już bardziej do rekreacji. To prawda? Mam się tym sugerować aż tak bardzo?

 

post-165137-0-76806500-1369474485_thumb.jpg

Edytowane przez mezowsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Coś w tym jest ludzie jeżdżący w terenie dobierają mniejsze ramy(ale bez przesady), bo są bardziej zwrotne. Najlepiej jest przymierzyć się do obu ram. Co do wyboru roweru spójrz na Lazaro,Kands,Unibike, Arkus te firmy mają bardzo dobry stosunek cena/jakość, chociaż rowery teraz podrożały. W tym dziale masz na pierwszej stronie parę rowerów ze swojego budżetu przejrzyj temat zobacz jakie mają opinie. Ważne też żeby Tobie się podobał, bo to jest też mimo wszystko ważne. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...